Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most olvastam a koronavirus...

Most olvastam a koronavirus egy nemrég felfedezett új tünetét. Ez magyarázat lehetne a tüneteimre? Meg kéne próbálnom tesztelést kérni?

Figyelt kérdés

[link]


KB 3hete kezdett el zúgni, csengeni a fülem, egy hete elkezdett fájni a fejem durván , melyhez erős nyomás társult. Olyannyira, hogy kedden a sürgősségin kötöttem ki. Olyan rosszul voltam, hogy azt hittem valami nagyon nagy baj van. Iszonyat szedultem es nem voltam magamnál, mint akit bedrogoztak(ez már előtte pár nappal kezdődött szintén és egyre csak erősödött). CT negatív lett, nem találtak semmit. Viszont nagy üveg infúzió sem hatott semmit a fájdalomra, azóta is fáj a fejem eléggé, de a fájdalomcsillapítók nem használnak. Szédülök még mindig és foltokat látok, ill. a fülzúgás is intenzíven jelen van még mindig. A torkom minimálisan kapar, de nem köhögök és az ízlelésem-szaglásom rendben, lázam sincs. A mellkasom - hátam viszont szúr. Mit gondoltok?



2020. nov. 9. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én átestem a víruson 2 hete, és igen a fülem is zúg még most is és néha a fejfájás is előjön
2020. nov. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is covidos voltam 1.5 hónapja, és nekem is fülzúgásom maradt utána felfájással kísérve. Sajnos simán lehet, és ami a rosszabb, ha erre nincs gyógymód...
2020. nov. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2 es válaszoló Reménykedem hogy ez csak maradvány és elmúlik A szag és ízvesztéssel is így voltam az is elmúlt pedig azt hittem már örökre megmarad.
2020. nov. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Juj. Akkor szerintetek hívjam a dokim? Ma is sz.rul vagyok és nagyon szédülök.
2020. nov. 9. 13:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a migrén is hasonló tünetekkel jár. Ha nem pihenem ki, akkor maradnak is ilyen tünetei. Szóval elkiabálni azért nem kell, de amennyire lehet szigeteld el magad.
2020. nov. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, én is reménykedem, bár 1.5 hónap alatt már elmúlhatott volna, bízzunk benne. Kérdező, én biztos teszteltetném magam covidra a helyedben.
2020. nov. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát a háziorvos kB fejem szedte, meg sem hallgatott...
2020. nov. 9. 16:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a fülzúgás nagyon felerősödött a covid miatt!!! A tünetek megjelenése előtt napokkal már nagyon hangosan zúgott és a fülem is fájt a fejem nagyon.
2020. dec. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!