Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki elkapta a korona vírust...

Aki elkapta a korona vírust válaszolna?

Figyelt kérdés

Hogy kezdődött és mik voltak a tünetei?Mennyi idő alatt múlt el?

Komolyra fordult vagy nem voltak erősek a tünetek?



2020. nov. 9. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Nekem torokfájással kezdődött, kb két napig, aztán nátha a mai napig, de már sokkal jobb, kb másfél hete tart, aztán köhögés, de lázam sose volt, hőemelkedés max. Tipikusan azok a tünetek, amik minden télen előjönnek nálam amikor megfázom.
2020. nov. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 siskafej válasza:
94%

Anyukamon most megy at, egy hetig volt nagyon lazas, gyenge nagyon, nem volt kepes kiszalli az agybol. Ekcemas, nem erez illatokat, enni se tudott. 45 eves es nagyon fitt pedig.

Vigyazz magadra!

2020. nov. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Nekem ngy napja kezdődött, nem érte el m3g a tetőfokot, 38 volt a lázam, anyunak féllel több. Rohadtul fáj a fejem és az izmaim, se szagot se ízeket nem érzek két napja, anya, sem a bátyám sem. Köhögés, orrfolyás hasfájás, láz, szag és ízérzékvesztés, és nehezen kapok levegőt.

Üdv20/l

2020. nov. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem egy, hqnem négy napjq kezdődött
2020. nov. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugy kezdodott, hogy 3 napig nem ereztem szagokat de alapveten jol voltam. Utana jott a tobbi tunet, gyengeseg, kis fejfajas, neha-neha kohogtem, vagy fajt a tudom ha kifarasztottam magam de semmi komolyabb. Lazam nem volt, a szaglasom 4 nap utan visszatert. Most egy hete kezdodtek a tunetek, talan 2 nap volt hogy ugy megereztem a betegseget de amugy teljesen kibirhato! Remelem par nap utan mar teljesen gyogyult leszek, hiszen a gyengeseg az egyetlen tunetem jelenleg. Ami viszont nagyon beutott az a zavartsag es a szorongas, feltem a virustol pedig nem nagyon jelentkeztek eddig sulyosabb tunetek. 20 eves vagyok amugy szoval ezert is konnyebb nekem a lefolyasa. Remelem tudtam segiteni, a barataimnak is mind lazabb tunetei voltak.
2020. nov. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!