Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírus enyhe szívproblémá...

Koronavírus enyhe szívproblémák Mitralis prolapsus, mi,ai,pi jelzett. Stresszben felmegy a pulzusom, illetve betegség esetén is. Ilyen egyhébb szívpanaszokkal a koronavírus mennyire veszélyes? Kérem szépen hozzáértő válaszoljon. Köszönöm.

Figyelt kérdés

2020. nov. 10. 14:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
egyhébb=enyhébb
2020. nov. 10. 14:38
 2/14 anonim ***** válasza:

Miért csúszik mega billentyűd?

Nem zár el rendesen?

2020. nov. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, azt mondták, hogy nem zárnak jól, lazák, menjek 1-2 évente ultrahangra, hogy ne romoljanak, harmincas éveiben végénél járok, gyógyszert nem kell szednem.
2020. nov. 10. 14:57
 4/14 A kérdező kommentje:
mármint, hogy kontrollálják, hogy romlik-e a helyzet vagy sem, eddig lekopogom, mindig ezt találták.
2020. nov. 10. 14:58
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló a helyzetem,mgfontolónn vagyok,mert engem már,februárban mütenének is,mert már fulladok is.

És néha nem kap vért az agy ,és a tüdő,stb.

2020. nov. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem kap elég vért s oxigént.
2020. nov. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tényleg, műtenek? Pontosan mit csinálnak? Nekem azt mondták, hogyha nem romlik akkor nem gond, szerencsére nem fulladok, csak azért aggódom, mert bkv-zom, a munkám jellege olyan, hogy home office-ban lehetnék egész hónapban, de kitalálták a legnagyobb járvány kellős közepén, hogy nehogymár és havi 1-2 hetet járjunk be, ott ülni dísznek (úgy, hogy egész tavasszal otthon voltam).
2020. nov. 10. 15:09
 8/14 anonim ***** válasza:
Szívbillentyűt akarnak cserélni.
2020. nov. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Milyen passzban van éppen az immunrendszered, szerintem ettől függ. Én szerintem kórházba ne kerülj inkább.
2020. nov. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én túlvagyok a covidon és nekem is mitralis prolapsusom van. A betegség nagyon enyhe lefolyású volt, de sokszor volt ritmuszavarom és szorító érzésem. Jelenleg is vannak szívpanaszaim. Jövő héten megyek ekr-ra és uh-ra.
2020. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!