Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Már egy hete van mellkasi fájdalmam, ami nappal egész tűrhető viszont estére lesz nagyon rossz. Mellé állandóan álmos/fáradt vagyok, reggelente szédelgek és a fejem is sokat fáj.(Lázam nem volt). Orvosnál jártam, de csak egy Dolgitot írt fel.

A szegycsontom fáj még,

Szedek egyébként mindenféle vitamint.



2020. nov. 11. 10:16
 1/4 anonim válasza:
Szia nincs veletlenul gyomor savad?vagy a hatad nem faj?nekem a hatam faj nagyon es onnan jon elorre melkasra sot ha gyomorsavam van akkor is szokott fajni
2020. nov. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, a hátam csak néha esténként faj. Viszont mostanság sokszor ég a gyomrom.
2020. nov. 12. 09:03
 3/4 anonim válasza:
Akkor akar az is lehet a problema de azert majd egy orvoshoz jo lenne ha elmennel hogy biztosra menny hogy nincs semmi súlyosabb enis most keszulok a hatammal elmenni es kardiologushoz is hogy zarjam ki biztosra hogy a szivemmel nincs gond remelem jol leszel es jo egeszseget kivanok😊
2020. nov. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, neked is jó egészséget🥰
2020. nov. 12. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!