Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Apukám kritikus állapotban...

Apukám kritikus állapotban nem hajlandó kórházba menni?

Figyelt kérdés
Covidosak lettünk, viszonylag könnyen atveszeltuk, de apukám nagyon bele került, kb hat napja lázas, volt hogy 39.5 volt neki, fullad, nem eszik és nem hajlandó belemenni abba, hogy mentőt hívjunk neki. Azt mondja, hogy fixen nem jönne ki onnan elve, ha covid központba kerülne. Nektek mi a véleményetek?

2020. nov. 12. 17:50
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Szerintünk akkor járna rosszul, ha itthon maradna, tényleg nagyon rosszul van
2020. nov. 12. 17:51
 2/39 anonim ***** válasza:
57%
Nem fognak vele foglalkozni, minek menjen be szerencsétlen? Ott fog meghalni a sok redvás között. Inkább otthon adagoljátok neki a vitamint, gyümölcsöt ezerrel. Ennél többet nem tehettek, bent a kórházban hol fognak vele foglalkozni szerintetek? És még titeket se engednek majd be hozzá. Ott fog vegetálni, az ég világon senki se fog ránézni. Én biztos nem engedném be, erősíteném a szervezetét, ahogy csak tudom. Citrom, paprika, ribizlilé ezeknek a legtöbb a c vitamin tartalma. Vannak gyógyteák, diétás ételt adjatok neki, azt hátha könnyebben megeszi. Pl. egy is főtt krumpli, rizs.
2020. nov. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
66%
A korhazban is ugyanolyan rosszul lesz, csak ott senki nem fog foglalkozni vele.
2020. nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Megevett 7 lázcsillapítot, öt fájdalom csillapítot két nap alatt, vagy hat thermos láz elleni italt megivott, issza a témákat, mást szinte nem is és eszi marékszámra a gyógyszereket és így is fullad napok óta, egyre jobban beleesik ebbe
2020. nov. 12. 18:02
 5/39 A kérdező kommentje:
Issza a teákat*
2020. nov. 12. 18:02
 6/39 anonim ***** válasza:
65%
Milyen gyógyszereket?! Vitamint adj neki te! A c vitamin ami erősít az immunrendszerét.Ha elég erős az immunja akkor leküzdi a fertőzést. A lázra meg borogatást kell tenni. Összevissza ne tömd már mindenféle gyógyszerrel b*szki.
2020. nov. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
60%
Hogy van az, hogy ugyanazt a választ írjuk, de a 3-ast felpontozzátok, engem meg le. Tényleg senki nem fog foglalkozni vele, nincs rá kapacitásuk, hogy ápolgassák. Sokkal jobban jár, ha ti foglalkoztok vele.
2020. nov. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Nem én tömöm, anyukám beszél már napok óta a házi orvossal hogy hogyan kezeljük, 30 K-t fizetünk csupa olyan gyógyszerre amit a doki ajánlott és azokat szedi, c vitamint és D vitamint meg napi szinten esszük
2020. nov. 12. 18:10
 9/39 A kérdező kommentje:
Az árát azért írtam hogy kiemeljem nem kevés gyógyszert vettünk hogy egészségesek legyünk, csupa olyant szedunk amit a doki ajánlott és nem akar kikerülni belőle apa
2020. nov. 12. 18:11
 10/39 anonim ***** válasza:
65%
Hát ha a háziorvos mondja oké. Bár azért azt érdekesnek tartom, hogy elvileg nincs gyógymód, de ez az orvos meg hirtelen tudja, hogy milyen gyógyszer lesz jó a vírusra... Hát én tényleg nem tudom már mi az igazság ebben az országban. Mindenesetre, ha az én szüleim lennének én tömném beléjük a gyümölcsöt, zöldséget. Azzal ártani biztos nem ártasz.
2020. nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!