Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek mononukleózisa volt...

Akinek mononukleózisa volt milyen hamar múltak el a kiütések?

Figyelt kérdés
Sajnos elkaptam a mononukleózist de először félre diagnosztizaltak és tüszős mandula gyulladasnak hitték ezért antibiotikumot írtak fel rá... Nos ilyenkor az esetek nagy részében kiütést okoz. Sajnos nálam is megjelent és eszméletlenül viszket az egész testem körülbelül elviselhetetlen.

2020. nov. 13. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Kb 2-3 hét a gyógyulás

Egesz hosszu sajnos

2020. nov. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2-3 hét
2020. nov. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-3 hét? Olyan sokáig egyszerűen képtelen vagyok elviselni ezt a viszketést. Ezt még ellenségemnek se kívánnám..
2020. nov. 13. 11:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó kis amoxicillin rush, 7-10 nap antibiotik után úgy néztem ki 2 napig, hogy saját anyám sem ismert volna rám. Aztán utána szépen lassan felszívódott. Az első 2-3 nap katasztrófa. Én ha jól emlékszem utána foszlottam is. Kérdezőnek azóta már bizonyosan elmúlt, de gondoltam megosztom a tapasztalatom, hátha más is idetéved, akinek aktuális. :)
2021. máj. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!