Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye az oltásellenesek miatt...

Ugye az oltásellenesek miatt nem kell majd örökké maszkot hordanunk és nem lesznek örökké zárva a szórakozóhelyek sem?

Figyelt kérdés

A népesség egy jelentős része még az európai és az amerikai vakcinákat sem akarja magának majd beadatni. Ebben az esetben hogyan fog dönteni a kormány?


Tekintettel lesznek az oltásellenesekre és az idők végezetéig marad miattuk minden így, ahogy most van?


Vagy azt fogják mondani, hogy mindenki vállalja a veszélyét annak, ha nem oltatja be magát, ez egyéni felelősség kérdése, de miattuk nem fogják a vakcina elérhetővé válásával tovább fenntartani a jelenlegi helyzetet?


Én az utóbbiban bízom.



2020. nov. 13. 13:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%

Az oltásellenesség nem egyenlő azzal, hogy valaki a koronavírus vakcinát nem akarja magának beadni. Azért a kettő között jó nagy különbség van. Vannak bizonyos oltások például TBC-re és egyéb betegségekre, amit ugyebár gyerekkorba kötelező beadni. Ezekkel az oltásokkal semmi probléma nincsen, hiszen biztonságosak és már tizenéve alkalmazzák, mellékhatások nélkül.


A koronavírus vakcináról semmit sem tudunk és még a kutatók sem tudnak semmit sem. Itt azt értem, hogy ne tudhatjuk, hogy 2 év múlva például a vakcina nem-e okoz súlyos májkárosodást, vesekárosodást vagy egyéb problémát.


Egy gyorsan összedobott, nem évekig tesztelt vakcina nem biztonságos. Sokan ezért nem akarják.

2020. nov. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

1-es, de azt azért be kell látnod, hogy ezt a helyzetet évekig nem lehet fenntartani!


Akkor erre milyen megoldást javasolsz? Ha már a vakcinát elveted..

2020. nov. 13. 13:11
 3/25 anonim ***** válasza:
19%
Oltás mellett is kell szigorítás amúgy
2020. nov. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
4-es, már miért kéne?
2020. nov. 13. 13:17
 5/25 anonim ***** válasza:
67%
Emiatt legfeljebb csak 1-2 évtizedig kell aggódnod, utána a nagy mértékben ignorált és emiatt már visszafordíthatatlanná váló klímaválság miatt úgyis lakhatatlanná válik a Föld és az emberek is fokozatosan ki fognak halni.
2020. nov. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Kötelezni nem fogja egyik kormány se a vakcinát. Amelyik kormány kötelező az a kormány bukni fog akkora lázadás lenne belőle.
2020. nov. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
3%
Óh, hogyne kedves 2-es...én meg a kínait kaptam meg 5 perce.
2020. nov. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
7-es, mert a végeláthatatlan ideig tartó korlátozások nem szülhetnek lázadásokat, vagy akár forradalmakat?
2020. nov. 13. 13:19
 9/25 anonim ***** válasza:
86%
Én a D-vitamint javaslom az oltás helyett mint megoldást. A szigorításokat és a szabadságkorlátozásokat semmilyen formában sem támogatom.
2020. nov. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%
De, ha kijön egy vakcina és az emberek önként beoltják magukat, legalább a lakosság fele, főleg a veszélyeztetettek, akkor már nincs probléma. Másrészt oltás nélkül is eltünne a vírus vagyis nem eltünik, hanem legyengül, és az emberek szervezete hozzászokik. Ugyanúgy beépül a többi megfázásos betegség közé majd és szimplán gyenge tüneteket fog mutatni, mint egy kisebb influenza.
2020. nov. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!