Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vashiányosok! Nektek melyik...

Vashiányosok! Nektek melyik vastabletta, vagy mi vált be legjobban a vas pótlására?

Figyelt kérdés
Sajnos megint elkezdett hullani a hajam vashiány miatt, ami miatt nagyon csorbul az önbizalmam. Egyszer már megjártam ezt, nem akarom megint elveszíteni a fél hajkoronám...pláne, hogy így feleslegesen ápolom, ha úgyis kihullik. :(

2020. nov. 14. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a maltofert írta fel az orvos.
2020. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon hullik a hajam. Maltofert írta fel az orvos.
2020. nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Először neked mitől múlt el?
2020. nov. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendeződött a vasam, de most ismét alacsony.
2020. nov. 14. 20:26
 5/7 A kérdező kommentje:
Neo-ferro-folgamma -t szedtem
2020. nov. 14. 20:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a hajhullásból tudom, hogy lement a vas. Nekem a mesterséges vaspótlás = állandó bélpanasz és nagggyon lasssan hat, úgyhogy ilyenkor kúraszerűen májat eszem. Heti 1-2× pecsenye kacsamáj hetek alatt visszahúzza a vasat. Persze éhgyomorra és C-vitaminnal, mint egy normál vaskészítménynél.
2020. nov. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Krauterblut szirup,plusz martofer ragotabletta,nekem sokat segit jobb a kozerzetem is tole..es a labor ertekek is jok lettek,nagyon verszegeny vagyok oly annyira hogy nem reg ket egyseg vert kaptam😔 probald ki hat ha segit ez a ket kombo de mindenkepp labor eredmyent kell nezetni hogy mennyire is javult vagy eppen romlott e az eredmeny 😉
2020. nov. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!