Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kulccsont felett nyirokcsomók?

Kulccsont felett nyirokcsomók?

Figyelt kérdés
Mind a két oldalt van kb. 1.5cm körül lehetnek. Mitől nagyobbodhattak meg?

2020. nov. 14. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Akármi len fertőzés vagy gyulladás miatt a szervezetben. Hívd fel a háziorvosod, gondolom ír ki gyógyszert neked.
2020. nov. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy közel 1 hónapja ottvannak.://
2020. nov. 14. 23:37
 3/7 anonim válasza:
Elmúlt?:( nálam is ez van most
2021. jún. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, mindkét oldalon érzed? Kaptál covid oltást? Nekem bal oldalon vált tapinthatóvá egy a nyak alsó részén, meg 1-2 pár milliméteres a kulcscsontnál, radiológus mondta, miután közöltem, hogy bal karba kaptam a covid oltást, hogy tuti attól van, sok ilyet lát. Megnézte a hónaljamat, ott is vannak 1 cm körüliek és kisebbek is.
2021. júl. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Igen, kaptam oltást, és utána jött ki pár napra, szóval szinte biztos hogy attól van nekem is, azóta sem múlt el,én is voltam dokinál...remélem azért idővel visszamennek. Köszi a választ :)
2021. júl. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nekem közel egy éve nem múlt el de nem nagyok szóval nem foglalkozok vele nagyon, néha ranézek. Ötletem sincs mitől lehetnek egyébként de már nem is izgat :D
2021. júl. 23. 10:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Elmúlt?
2022. szept. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!