Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vírushelyzet kezelése felnőtt...

Vírushelyzet kezelése felnőtt ember módjára? Felelősségtudat?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért akadok még mindig ki anyámon. Illene már végleg elköltöznöm és akkor megoldódnának az ilyen problémáim, mivel a helyzet csak romlik, ez most már tényleg tervben van.

A sztori lényege, hogy a húgom osztályából ketten is elkapták a vírust, az egyik történetesen a padtársa. Pár nap után a húgom is elkezdte szarul érezni magát, fájdogált a feje, nem érez szagokat, stb, a szokásos. Én ekkor mondtam, hogy akkor ha nem szükséges, ne legyen a közös térben, ha igen akkor maszkban, menjen a szobájába, ne fogdosson össze semmit lehetőleg. Erre anyámtól a következő reakciók jöttek:

- zárjam disznóólba? (???)

- most már úgyis mindegy

- már nem is fertőz (???)

- nem is biztos hogy a koronát kapta el

- a hite erős és hiszi hogy nem fogjuk elkapni


Ez nem valami kitaláció, bárcsak az lenne, én ezek után már tényleg kivoltam idegileg, elküldtem anyámat ahova csak lehet, nem szoktam pedig csúnyán beszélni vele.


2020. nov. 16. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Ha o nem zarja el magát, zard el te magad. Legyen a szobadban kezfertotlenito, mikor bemesz, azzal kezd hogy bekened vele a kezed. Csak mosdoba mesz ki, meg kajaert, os amig ida kinn vagy nem taperolod a szemed, a szad stb.
2020. nov. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én eddig is elővigyázatosabb voltam, mostantól ez lesz még jobban. Fertőtlenítőt alapból használok, de mostantól nem nagyon fogok együtt lenni velük mert nem normálisak. Ha lenne kivel már most elköltöznék, de egyedül kivenni egy albit bár ki tudnék, nem akarok annyira pazarolni.
2020. nov. 16. 01:00
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
Neked nem lesz akkora nagy bajod ha elkapod, anyádnak... ki tudja
2020. nov. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!