Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek köhögéssel és kis...

Szerintetek köhögéssel és kis hátfájással érdemes felhívni a háziorvost?

Figyelt kérdés
Vajon kérne nekem ennyi tűnetre tesztet? Szaglásom megvan, lázam nincs.

2020. nov. 16. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Háziorvost felhívni nem kell félned jó lesz.
2020. nov. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jó kérdés, szintén köhögök, szaggat a fejem, nem bírok enni és csak feküdni tudok. annyira nem xar a helyzet, hogy leterheljem őket, és nem is nagyon érintkezem senkivel. viszont 10-14 nap karantén alattam vágná a fát, mert senkire nem számíthatok.
2020. nov. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fog kérni tesztet mert szűkek a kapacitások, de attól még fölhívhatod. Mondjuk ha eleve otthonról dolgozol és nem találkozol senkivel, akkor lehet, hogy nincs értelme.
2020. nov. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan nekem is volt, hogy hátfájás, de én nem köhögtem. A hátfájás pár nap alatt elmúlt, de enyhe hőemelkedésem volt, aztán már alvadt vér is megjelent a köpetemben. Ekkor fordultam orvoshoz és egy kis antibiotikum megoldotta a dolgot. Mivel te köhögsz, ezért érdemes orvoshoz fordulni, a hátfájás ugyanis jelezhet vírusfertőzést, netán tüdőgyulladást is, még lázmentesen is.
2020. nov. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen, hivd fel, hadd legyen egyre leterheltebb az egeszsegugy, a rakosok, kronikus betegek meg hadd pusztuljanak.
2020. nov. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5. Azzal mivel terheli le az egészségügyet ha felhívja a háziorvosát? Nem egyből a kórházba utalja. Ha olyan lehet felír neki egy gyógyszert és csók. Tudod mivel terhelik le? Ha nem tud valaki fingani és rohan dokihoz. Nem egyszer láttam olyat, hogy valaki azt mondta mennyire fáj valamie, ha nem őt hívták be ott hisztizett, hogy neki mennyire fáj mindene, vagy ha hozzá nyúltak már rikácsolt. De amikor mehetett haza már ott vigyorgott, nevetgélt. Én voltam sűrgösségin, mentővel vittek be. Igaz, nem most volt, hanem tavaly. Én nem hisztiztem, kivártam a soromat. Több mint 7 órát voltam bent, még trombózis gyanú is felmerült. Volt aki allergia miatt ment a sűrgösségire és kiakadt, hogy nem akartak vele foglalkozni,mert a karján megjelent pár pötty.

Én felhívnám a helyedbe a dokit

2020. nov. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!