Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet koronavirus? Felhivja...

Ez lehet koronavirus? Felhivjam a haziorvost?

Figyelt kérdés

2 napja hanytam es hanyingerem van most mar leginkabb csak ehes vagyok. Rossz kozerzetem nincs max delutanonkent egy kis hidegrazas.

Ez csak sima gyomorrontas lehet vagy akar korona is?



2020. nov. 16. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt a gyakorin rendelnek a Dr. Doktorovicsok!!!


Mire kiírtad a kérdést már felhívhattad volna, koronán kívül is van betegség 👑🦠

2020. nov. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Igen persze, telitsetek az egeszsegugyet hadd omoljon ossze azok elol akik valoban kezelest kellene kapniuk.
2020. nov. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezert irtam ki ide hatha masnak is voltak ilyen tunetei. Nem akarom teliteni a rendszert.
2020. nov. 16. 12:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi telítés, hogy felhívja az orvost? :D jesszum pepi akkora egy idióták vagyoktok emberek komolyan... Mert itt b+ valszeg bárki megtudja mondani kva pcr nélkül hogy koronás vagy e vagy sem! Gondolkozzatok már épp ésszel! Ha meg home office van akk meg maradj otthon a seggeden azt várjad lesz-e lázad vagy valami. Gyomorrontás? Ettél akkor valami olyat?



Komolyan emberek a hajam kihullik az ilyen napi szintem feltett 89* kérdésnek!



Ki fogja neked itt 100% pontosan megmondani h koronás vagy e vagy sem? Saját magatokat cinkelitek

2020. nov. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2: Mivel telítené? Egy telefonhívással? :D

Ha nincs komoly baja, nincs rosszul, akkor nem fogják kórházba vinni, pláne nem intenzívre :D

2020. nov. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Hétfő reggel felhívom a háziorvost covidos tünetekkel reggel 9 kor . MÁr 9 ig 15 en hívták, és én egy kis faluban lakok. Szerintetek? A válasz az volt hogy lehet csak megfáztam. holnap dől el elvileg lesz e teszt
2020. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Annyit hozzátennék, nem akarok másokat leszólni de sajnos iyenkor vannak olyan emberek akik kettőt tüsszentenek és már hívják a háziorvost.
2020. nov. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is hányingerem van előtte kicsit kapart a torkom is de az mostanra elmúlt. Én is koronára gyanakodtam először.

Próbálj meg diétázni pár napig sok folyadékot inni, reméljük nem az! Jobbulást!:)

2020. nov. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

Nyilván, aki nem koronás, annak semmi problémája nem lehet, és csak a koronások azok, akik ellátásra szorulnak.

Ennyire azért ne vakuljunk már meg a pánikban...

2020. dec. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!