Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elment a szaglasom es izerzeke...

Elment a szaglasom es izerzekelesem és az anyukáme is majd meg egy csaladtagunkak csak anyukamat es neki negativ lett a 11 napon teszteltek most akkor megse covid volt?

Figyelt kérdés
lett az ismerosunknel ketten nem erzetek szagot az egyik lazas is votl es naluk a lazasnak lett pozitiv most akkor nem estunk at vagy mi tortent?

2020. nov. 17. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szóval igazolt kontaktszemélyek vagytok?


Nekem a háziorvosom azt mondta (és egy nagyon jó orvos), hogy nekik elsősorban a tüneteket és a kontaktokat kell nézni, mert egy pcr teszt is lehet álnegatív! (Például rosszul vették le a mintát)


Ha tüneted van és igazolt kontakt vagy, akkor covidosként kezelnek, tehát a doki önkéntes karanténba küld stb.


Utólag vérvétel kimutatja majd a fertőzést. Több olyan személyt is ismerek, aki pcr negatív volt (valaki 2x is), de a vérében ott volt az antigén és az antitest is.

2020. nov. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hat igazabol en osztálytársamrol

Kaphattam el majd anyanak atadtam igy karanetnba kerultunk 10nnapig es anyanak kertek tesztet ugye a doki de azt a 11 napon vettek le mar szabadok vagyunk csak most jott az eredmeny es most azon izgul hogy akkor mégse esett at rajta de szerintme hamisat mutatott a teszt mert kétlem h 5embernek egyszerre elmegy az erzéke es abbol egynek pozitiv a tesztje

2020. nov. 17. 10:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha rosszul veszik le a mintát, akkor lehet alnegativ. Nekem pár napja jött vissza a szaglasom, bár nekem igazolt pozitív volt.
2020. nov. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!