Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Napok óta beteg vagyok és ma...

Napok óta beteg vagyok és ma ilyen tüneteim lettek?

Figyelt kérdés

Pénteken kezdődött, vagyis igazából multhet csütörtökön, hasmenéssel.. Aztan pénteken fejfájás, ami napokig tartott, szombaton már láz, ami tegnapig le se ment igazán, max hőemelkedésre.. Szombat éjjel már köhögés, orrfolyas, fül fájás, fáradtság.

Tegnapra egész jól lettem, már tudtam jönni-menni a lakásban, többet enni stb. Jobb lett a kedvem, nem fájt a fejem, nem volt lázam stb.

Erre ma reggel hanyassal kezdődött és labfajassal, mintha le akarna fagyi a lábam. De párom azt mondja nem érzi hidegnek.

Mi a fene lehet velem? :(


2020. nov. 17. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
covid
2020. nov. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt tudom. Csak nem írtam. De a hányás és ez a fura labfajdalom is hozzá tartozhat??
2020. nov. 17. 15:15
 3/10 anonim ***** válasza:

valaki írt ilyen lábfájdalomról múltkor aki covidos volt, már nem emlékszem melyik kérdésnél olvastam. Gondolom nem gyakori tünet, de mivel izomfájdalmat okozhat lehetséges, illetve talán az idegeket érinti.

Hányás előfordulhat simán a láztól is.

2020. nov. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2020. nov. 17. 15:27
 5/10 anonim ***** válasza:
olvasgass utána, hátha megtalálod, de ha nagyon aggódsz, kérdezd meg a háziorvosod. Jobbulást! Hány éves vagy amúgy? Hol kaphattad el?
2020. nov. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok és fogalmam sincs. 😞 Nem jártam edzoterembe sem már 2 héttel zárás előtt sem, vigyázok magamra. Boltban jártam csak
2020. nov. 17. 15:36
 7/10 anonim ***** válasza:
iskola? család?
2020. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak anyukamekkal találkozunk, én már nem vagyok iskolás, kisfiam csak 2 éves.
2020. nov. 17. 22:38
 9/10 anonim ***** válasza:
oh értem..és anyudék nem kapták el?
2020. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem
2020. dec. 5. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!