Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Brutális hányingerem van...

Brutális hányingerem van buszon és most azzal kellene járnom dolgozni mit szedjek ?

Figyelt kérdés

Milyen gyógyszert ?

Volt mikor ténylegesen hánytam is


2020. nov. 17. 15:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nehogy felhívd az orvost. Szedj ázsiai lóherelevelet napi 3x1 kilót, teába lefőzve.
2020. nov. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Orvost már hívtam korábban azt mondta vegyek Deadalont de attól meg olyan Tompa leszek utána meloban hogy nem szedhetem.
2020. nov. 17. 15:52
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor hívj fel másik orvost.
2020. nov. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ami sok mindenkinek segít, ha friss gyömbért (max. 2-3mm-es szeletet) rág, kifejezetten hatásos hányinger ellen, meg mellesleg az immunrendszert is erösíti, kevesebb eséllyel kapsz el akármilyen fertözést!
2020. nov. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

rövid utakon is, vagy csak hosszú utazásokon vagy rosszul?

pld. hosszú utazásoknál én is rosszul vagyok, de ilyen félóra-órás buszutat gond nélkül kibírok

2020. nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

3 Mást nem ismerek , egy háziorvosa van tudtommal mindenkinek nekem pedig ő akit Hívtam van 22 éve.


4 köszi megpróbàlom.

2020. nov. 17. 15:59
 7/15 A kérdező kommentje:
5 egy óra az út melóba azt kellene kibirni oda vissza. Sajnos itt kaptam állást eddig helyben dolgoztam és gyalog jartam.
2020. nov. 17. 16:00
 8/15 anonim ***** válasza:

Miert van hanyingered? Ha pl terhesseg miatt, akkor nem szedhetsz be akarmit.

Amugy en evekig iszonyu hanyos voltam kocsiban, buszon, mindenhol, szornyu volt. Nekem a jeghideg viz es kola segitett valamennyit, azzal egy darabig at tudtam veszelni. A gyombertol pl csak meg jobban hanyingerem lett, valamiert az nem jott be nekem. Utazas elott szigoruan fel oraval mindig eszek valamit, ures vagy tul teli gyomorral nem szabad elindulni. Esetleg meg haztartasi keksz is jo, utkozben. Illetve hosszabb utakon en is szedtem a daedalont,de engem is iszonyuan kiut, orakig zombi vagyok utana, szoval az egy szimpla hetkoznap nem jatszik sajnos, de egyebkent hatasos.

2020. nov. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem terhesség miatt.

Fogalmam sincs mitől de ugye eddig nem jartam napi szinten busszal így nem tapasztaltam ezt.

Kólát próbáltam már de ahogy bufogtet nég rosszabb esetleg majd megpróbálom a szénsav nélkülit

2020. nov. 17. 16:19
 10/15 anonim ***** válasza:
2020. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!