Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Brutális hányingerem van...

Brutális hányingerem van buszon és most azzal kellene járnom dolgozni mit szedjek ?

Figyelt kérdés

Milyen gyógyszert ?

Volt mikor ténylegesen hánytam is


2020. nov. 17. 15:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

10

Ez nem megoldás az alap problémára.

2020. nov. 17. 21:01
 12/15 anonim ***** válasza:
51%
Majd a gyk közönsége, orvosi vizsgálat nélkül kitalálja neked, hogy gyomorrákod van-e, vagy csak utazási betegséged, és akkor kereshetsz megoldást az alapproblémára. Csak valaki találja ki gyorsan mi bajod.
2020. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Megoldást keresek mert dolgoznom kell de nem megoldható higy mindennap úgy esek be hogy kishíján hányok/ vagy ténylegesen hányok.

Semmilyen fajdalmam és más tunetem nincs csak a buszon ez.

2020. nov. 17. 21:21
 14/15 anonim ***** válasza:
51%
Semmit nem jelent.
2020. nov. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is utazási betegségem van gyerekkorom óta. Mivel más betegségem is van, ha valahova menni kell, csak taxival tudok. De akkor utazás előtt fél órával beveszek 2 db. sima mezei B6 vitamint, és egészen jól bírom az utat. Nagyon ritkán messzebb kell menni, akkor szárított gyömbért szoktam magammal vinni, meg valami szénsavas ásványvizet,+ (ne nevess ki) :), egy kis mokkáskanalat. És ha kell, akkor egy kiskanálhegynyit lenyelek belőle a vízzel. A B6-ból a sima, Egist használom, a MagneB meg más B6 vitaminok nem hatnak, nem tudom, miért.

Próbáld ki, hátha neked egy is elég lenne. Érdemes lenne kivizsgáltatnod magad, ha te nap-mint nap jársz busszal. A Daedalon tényleg álmosít.

De mivel te gyakran jársz, érdemes lenne megnézetni a belső füled, mert ott van az egyensúlyszerv és azzal is lehet akár probléma. Ezt nem régen mondta egy doki nekem.

2020. nov. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!