Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tesztelnek le,mit tegyek?

Nem tesztelnek le,mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 napja hőenelkedésem van,kicsit náthás vagyok. Az egyik ismerősöm akivel múlt hét közepén találkoztam,szombaton pozitív lett a korona tesztje.

2 naoja felhívtam a háziorvost,ezeket jelentettem neki. Azóta minden nap 2x felhív,hogy hogy vagyok,de azt mondja hogy teszteléshez nincsen elég erős tünetem.

Ez most komoly??

Ilyenkor mit tudok tenni?



2020. nov. 17. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Otthon maradsz önkéntes karanténban és/vagy magánúton teszteltetsz.
2020. nov. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmit, vagy elmész saját pénzből tesztelésre (ha nem vagy karanténban). Nincs elég tesztelőkapacitás, hogy minden gyanús embert leteszteljenek. Ne találkozz senkivel, az egy háztartásban élőkkel is próbáljatok meg elkülönülni. Ha nem vagy karanténban és táppénzen sem, akkor pedig a munkahelyen mindenképp folyamatosan hordd a maszkot, ne egyél a közös menzán, ha van nálatok, sokszor moss kezet, orrfújás után mindenképp.
2020. nov. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Maradj otthon karanténban. Ha megoldható magánúton a teszt akkor azt csináltasd meg biztos ami biztos alapon. Ha erősödnek a tünetek hívd fel az orvosodat mindenképp hogy legalább tudjon róla.
2020. nov. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De nem értem milyem dolgo hogy nem tesztelnek,amikor még koronással is találkoztam.
2020. nov. 17. 17:12
 5/12 anonim ***** válasza:
És mi lenne jobb, ha le lennél tesztelve? De most komolyan kérdezem, semmi jelentősége nincs.
2020. nov. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Így van. A teszt nem gyógyít. Ha saját magadnak is gyanús vagy, az csak még egy ok, hogy maradj otthon, igyekezz meggyógyulni (igyál sokat, szedjél vitaminokat, tedd, amit az orvos mond, stb.) - és örülj neki, hogy nincsenek komolyabb tüneteid.
2020. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Balhézd ki. Állj a sarkadra! Nekem sikerült. Erélyesen lépj fel. Előtte készülj fel, gyűjtsd össze, milyen következményekkel számolhat, ha nem rendeli meg a tesztet.
2020. nov. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Marha jó hogy az ilyenek miatt az enyhe tünetesekkel vannak elfoglalva az orvosok, a tesztelők, mindenki, ahelyett, hogy a súlyosabb esetekre tudnának koncentrálni!
2020. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
Hetes most megsúgom hogy semmilyen következménnyel. A teszt indikációja egy orvosszakmai döntés. Az orvosnak semmilyen vizsgálatot nem kőtelező elrendelnie ha azt nem tartja indokoltnak.
2020. nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Az orvosnak semmilyen vizsgálatot nem kőtelező elrendelnie"

De azért az orvos is emberből van, és ha egyesek kiverik a hisztit, az azért hatással van rájuk...

2020. nov. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!