Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sima megfázás, vagy covid...

Sima megfázás, vagy covid lehet belőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azzal kezdeném, hogy elmondhatatnul hipohonder vagyok sajnos.


Ma reggel arra keltem, hogy folyik az orrom, és be is van dugulva. Ráz a hideg. Többször mértem ma a hőmet 35,9 - 36,1 között van, szóval e téren semmi. Nem köhögök. 90%ban biztos vagyok benne, hogy egy megfázás lesz csak. Igyekszem gyúrni rá, vitamint újra előveszem, és jó kis citromos teával tuningolom az immunrendszeremet. Fáradt vagyok, húz az ágy.


(itthon dolgozom, saját vállalkozásom van, szóval bármi is ez nem fertőzöm tovább)


(Anyukám a László kórházban dolgozik, vele nem találkoztam már vagy 2 hete, remélem nem tőle jött valami rám, mondjuk neki semmi tünete nincsen)


2020. nov. 17. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Én is csak azthittem hogy megfáztam. Orrfolyással kezdődött, utána fej és hátfájás majd elment a szaglásom. Egy családtagomnak már pozitiv a tesztjr én időpontra várok
2020. nov. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Mi a francot nem lehet azon érteni, hogy most, ebben a kivételes helyzetben, bármilyen megfázás szerű tünettel, MINDENT potenciálisan COVID megbetegedésnek kell kezelni, addig amíg negatív teszt nem bizonyítja az ellenkezőjét, vagy 10+3 nap karantén után tünetmentes az illető? Honnan tudjuk, hogy mi bajod? Ha megfázást tapasztalsz, lázat, stb, akkor maradj otthon, kérj tesztet/vagy ne kérj tesztet, hanem maradj otthon amíg el nem múlnak a tüneteid.
2020. nov. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1# jobbulást


2# írtam, hogy saját vállalkozásom van, és nem megyek sehova!

2020. nov. 17. 16:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Értem, de akkor mi a kérdés? Teszt nélkül senki nem fogja tudni megmondani neked, hogy covid pozitív vagy-e.
2020. nov. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazából némi megnyugtatásra számítottam 😅

Elég rossz egyedül itthon lenni.

Szerencsére 2 heti élelem van itthon, így még a boltba sem kell senkit megkérnem, hogy vásároljon be nekem.

Beszéltem anyumnál telefonon, azt mondta hogy vagy az vagy nem. Ő is azt mondta, amit én is leírtam magamtól, hogy erősítsem az immunrendszeremet. Mivel fiatal vagyok ha az is, remélhetőleg ennyi az egész. Illetve mondta, hogyha holnapra rosszabb, és kicsit sem javul akkor bevisz egy tesztre a Lászlóba, akkor kiderül minden. Öcsémnek is intézett pár hete, mert tünetei voltak, szerencsére negatív lett 🙏

2020. nov. 17. 17:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod, jobbulást!
2020. nov. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. nov. 17. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!