Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Szeptember elején kezdődött, fül,arcüreg,szem fàjdalom,tarkómban nyomàs, imbolygàs, egyensúlyvesztés. Làtott fül orr gégész, szemész, fogorvos, neurológus, reumatológus. Volt nyaki rtg, nyaki uh. Mindenütt azt mondtàk, nincs baj. Volt koponya MR vizsgàlat is, orrmelléküreg CT. Minden negatív. De a tüneteim megvannak, fàjdalomcsillapító nem segít. Semmilyen gyógyszert nem kaptam. Teljesen el vagyok keseredve, így nem lehet élni, dolgozni. Folyton azt érzem,elesek. Valakinek esetleg volt hasonló problémàja?
2020. nov. 18. 12:23
 1/4 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Nagyon érdekes, mivel nem talàltak semmit! Vérnyomàsod, vércukrod rendben van? Ûdvôzletem!
2020. nov. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben van, mindkettő. Nyaktól felfelé rendben talàltak, és nem vizsgàlnak tovàbb. A tüneteim megvannak, dolgozni így egy pokol.
2020. nov. 19. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy stresszes? Alvás evés rendben van? A gerinceddel is minden oke?
2020. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Még ezt találtam


[link]

2020. dec. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!