Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire utalhat a bal mell...

Mire utalhat a bal mell fölötti, évek óta tartó fájdalom?

Figyelt kérdés

Igazából még mielőtt leírnám az egész sztorit annyiban én is ludas vagyok hogy ez a fájdalom már évek óra tart, de most kérlek a kérdésre válaszoljatok.


Most már tényleg kértem időpontot kardiológushoz de az még 3 hét és addig kérdezősködnék.


Szóval már 4-5 éve biztosan érzem örülnék ha adna ötletet aki mondjuk volt nagyon hasonló helyzetben.


Eleinte izomhúzódásra gondoltam. Ez volt még a legelején.


Aztán hónapokig nem múlt. Vagyis nem folyamatosan fáj csak elő-elő jön a fájdalom. Lehet vele élni ezért is nem mentem orvoshoz.

Van hogy egy hónapig semmi.

Aztán egy héten egyszer érzem.

Aztán 2-3 hétig nem, aztán 2-3 napig egymás után.


Teljesen rendszertelen.

A bal mellem fölött érzek általában égető, bizsergő, nyomó érzést ami átterjed lapockára, ugyanazon a ponton csak hátul.


Nem tudom hogy húzódott el ilyen sokáig, valahogy mindig úgy voltam vele hogy majd elmúlik ugyanis nagyon hasonlíz izomhúzódáshoz mert beterjed a fájdalom hónalj alá is.


Legelőször daganatra gondoltam legrosszabb esetben, de az már évek alatt csak megmutatta volna magát.


Ismerősi családi körben kérdezgettem.


Mondtak szívbillentyű, gyomor/reflux, életen át tartó izomsérülést is, mert régen edzettem magamtól és súlyokat emeltem.


Nyilván nem itt fog kiderülni hanem majd az orvosnál, de most már érdekel hogy mi az ami ilyen sokáig tart.


Örüljek vagy inkább kevésbé örüljek annak hogy évek óta tart?


A komolyabb dolgok már ilyenkor megmutatkoznak nem?


Mert más tünet nincs csak ennyi. Nem vagyok gyenge, nem fáj semmi más.


Évek óta ez az egy tünet i nem múlik.


Ötletek?


2020. nov. 18. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:
45%
Nyeci
2020. nov. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!