Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mellkasi fájdalom miért?

Mellkasi fájdalom miért?

Figyelt kérdés
Legtöbbször maszturbáláskor, vagy simán nyugalomba előjön egy mellkasi nyomás érzés. Amikor önkielégítésnél jelenik meg, akkor nagyon rossz érzés, nagyon gyorsan megjelenik, és ahogy abbahagyom el is múlik. Elmentem kardiológushoz, csinált EKG-t, az jó lett teljesen, valamint szívultrahangot is, aztmondta hogy tökéletes minden. Akkor meg mitől lehet?

2020. nov. 18. 17:44
 1/9 A kérdező kommentje:
21/F
2020. nov. 18. 17:44
 2/9 anonim ***** válasza:
Terheléses EKG kéne neked. Bár elég fiatal vagy, de így is lehet egy stabil angina pectoris, ami megszokott mértékű terhelésre jelentkezik és nyugalomban szűnik.
2020. nov. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De csakis maszturbáláskor van, a legmegerőltetőbb sport közbe se érzem sose! vagy ha lefutok 1 kilométert. Ez a legkisebb erőbehatás ami érhet engem a nap folyamán
2020. nov. 18. 20:27
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és elvileg az rövid ideig van, de egy kicsit érzem mindig, sose múlik el. És sokszor jön fel a sav meg a kaja, nem tudom mi köze lehet mondjuk ennek ehhez.
2020. nov. 18. 20:29
 5/9 A kérdező kommentje:
Most is érzem egy kicsit mégse csinálok semmit.
2020. nov. 18. 20:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Tovább kell vizsgálódni. Holter EKG se ártana, lehet kiderulne valami ritmuszavar.


Aztán lehet hogy nem is szíveredetű, hanem mozgásszervi, és azért fáj.

2020. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Volt holterem, extrasystolékat találtak. De orvoshoz ezzel már nem mehetek, már kinevet mindenki mekkora hipohonder vagyok, hiszen ha a kardiológus aztmondta nincs baja a szívemnek, akkor nincs, de én ezt akkor se tudom megérteni. A terheléses EKG meg sajnos meg is volt, hiszen a sima EKG közben én annyira izgultam hogy valamit felfedeznek, hogy pánikrohamot kaptam és 120 volt a pulzusom, úgyhogy szerintem az megtette egy terheléses EKG-nek..
2020. nov. 18. 20:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha kardiológus is mondta, akkor tényleg fogadd el. Én is akkor nyugodtan meg miután voltam kardiológusnál, és nem talált semmit. Azóta nincs baj.
2020. nov. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még mindig fáj?
2021. nov. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!