Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Torok kaparás, hőemelkedés és...

Torok kaparás, hőemelkedés és láz nélkül, csak korona vírus lehet?

Figyelt kérdés
Minden ősszel szokott fájni a torkom. Most is kapar, de nincs más tünetem. Már 5.napja így vagyok, nem rosszabb. Lehet ez ugye sima meghűlés is ugye? Vagy csak a koronára kell egyből gondolni? Voltatok hasonló tünetekkel, és mégsem korona? Köszönöm.

2020. nov. 19. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak a korona. Leírtad, hogy a vírus létezése előtt is voltak minden ősszel évek óta ugyanezek a tüneteid, de ez most korona lesz. Hallod te gondolkozol néha???
2020. nov. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy az! Ülj le, egyes!
2020. nov. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van, de akinek eddig szóba hoztam, akár családtag, egyből mondja, hogy hívjam az orvost mert biztos korona! Azért más miatt is lehetnek hasonló tünetek.
2020. nov. 19. 15:16
 4/5 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Èl ne felejcsûk, Hogy most a Sima Inflenzának szezonja van! Persze most csak a Korona virusról beszèl Mindenki. A Korona virusnak erôsebbek a tûnetei! Orrfolyás, Magas láz, Igaz nem Minden esetben, de erôs ètvágytalanság, szag ès iz vesztès, nagyfokú fáradság èrzet, mellkasfàjdalom, légszomj, nehèz lègzès! Mindenesetre Sok folyadékot igyál , teát hat lehet mèzzel! Mielôbbi jóbbúlàst!
2020. nov. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, és a jó kívánságot is. Azért kérdeztem, mert itt él velem az idős apukám, és ne hogy elkapja bármi is legyen az. A háziorvost alig lehet elérni, és amúgy is mindenre csak legyint.
2020. nov. 19. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!