Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 20 évesen, magas vérnyomással...

20 évesen, magas vérnyomással és asztmával mennyi esélyem van túlélni a koronavírust?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék, olyan válaszokat, hogy nem létezik a vírus, előre is köszönöm.

2020. nov. 19. 15:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
A magas vérnyomást szokás kezelni, gondolom neked is be van állítva. Az asztmádat meg nem tudjuk mennyire súlyos. Nekem is asztmám van, szteroidos inhalátort kellett használnom, mára nincs tünetem. Elkaptam a vírust és semmilyen tünetem nem volt
2020. nov. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

99,9 % , hogy túléled a koronavírus, mint az a sok millió aki már átesett.

[link]

2020. nov. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Itt mindegy, hogy ki és mit jósol, mert nagyrészt csakis tőled függ!

Ha betartod a maszk- és kesztyűhasználatot és használsz fertőtlenítőt, akkor erősen le tudod csökkenteni a megbetegedésed esélyét.

Ennyi!

(Már csak 2-3 hónapot kell kibírnod és itt az oltás.

2020. nov. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én igyekszem vigyázni, de a környezetem ezzel nem foglalkozik egyáltalán. Nem akarom részletezni, de nem foglalkoznak az egészségükkel azok, akikkel együtt élek, engem meg lehülyéznek mivel vigyázok.
2020. nov. 19. 17:04
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
A élelem az egyik legnagyobb gyilkosa az immunrendszernek. Szóval ha lehet, ne fossál, kezeld kicsit lezserebben a dolgokat.
2020. nov. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
48 éves súlyos asztmás vagyok. Emellett immunrendszer is gyenge. Dolgozom minden nap, a munkám miatt nem tudok home office-ban lenni. Olyan emberrel dolgoztam (szinte egymás nyakába lihegve), aki másnap bejelentette, hogy pozítiv lett a covid tesztje. Több mint 2 hetet dolgoztunk együtt. Mivel vele dolgoztam, és mindenki aki vele dolgozott abban időben vele. kötelezték a tesztre. Mindenki negatív lett. Őszintén mondom. Nem egy kollégám nem arról híres, hogy kezet mos, vagy maszkot viseljen helyesen.
2020. nov. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos a vírus nem válogat. Én egész nap maszkban dolgozom egy nevelési intézményben, ezerszer mosok kezet, fertőtlenítem...mégis sikerült elkapni, hiába vigyáztam.
2020. nov. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudni még mindig semmit erről a dologról. Legalábbis mi mindannyian akik áldazatai vagyunk ennek a borzalomnak már egy éve. De összegezve az egészet, tényleg teljesen kiszámíthatatlan ki az akit letesz lábról és kinyírja.
2020. nov. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

2 ismerősőm kapta el asztmával. Elmúltak 30 évesek. Magasvérnyomásuk nincs. Egyiküknek csak a feje fájt, nem is gondolta hogy covid. Munkahelyi szűrésen derült ki.

Másikuk beteg lett erős gyengeség, náthás tünetek, láz, szaglásfesztés de a tüdejét nem érintette a dolog. Otthon gyógyult 2 hétig. Már teljesen jól van. Nem tudni kire hogy hat sajnos. Egészséges sportoló kolléganőm meg tüdőgyulladást kapott tőle. De ő is túlélte.

2020. nov. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szintén 20 éves vagyok és elkaptam. Nem vagyok tünetmentes, de nem annyira vészes. Szerintem ha el is kapnád akkor se lenne túl nagy baj. Fiatal vagy. A szervezeted elég erős.
2020. dec. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!