Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek? 3 hete mély...

Mit tegyek? 3 hete mély morajló búgást hallok a fejemben, fülemben. Mitöl lehet ez? Hogy tudnám a búgást elmulasztani? Köszönöm a segítséget.

Figyelt kérdés

Három hete elkezdett búgni a fülem. Egész nap mély, robajló hangon. A mély hangokat nem hallom, de a beszédet is egyre rosszabbúl. 2 hete voltam körzeti orvosnál, elmondtam a tüneteket: sürü fejfájás hónapok óta, fülzúgás.

Felirt egy gyógyszert, (novaminsulfon ratiopharm 500mg/ml).

Szedtem pár napig, jobban is lettem, majd eltelt pár nap, délután hirtelen rosszúl éreztem magam, 2-3 órán keresztül erösen szédültem, mintha minden forogna, majd visszatért a búgás, és fejfájás.

Érdemben a háziorvos a fülembe belenézett, de egyéb vizsgálat nem volt.


Köszönöm a segítséget.



2020. nov. 23. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Fülészet (?) Bár a fejfájással inkább a neurológián kopogtatnék.
2020. nov. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a szédülés forgó jellegű, akkor fül-orr-gégészet.

De egyébként is érdemes ott kezdeni, ha nem talál semmit, tovább küld a neurológiára.

2020. nov. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Visszamentem a háziorvoshoz, és kaptam beutalót fül-orr gégészetre.
2020. nov. 25. 16:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!