Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen krémet ajánlanátok...

Milyen krémet ajánlanátok ekcéma ellen?

Figyelt kérdés
A bőrgyógyászhoz képtelenség időpontot kérni meglepő módon és valamit tenni akarok ellene. Az arcomon az orrom és a felső ajkam körül vörös foltok jelentek meg egy ideje és viszketnek, hámlanak és fájó, húzós érzést produkálnak mikor beszélek. Láttam hogy van jópár krém ami jó rá de hátha valaki használt már egyet ami jól bevált.
2020. nov. 23. 02:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Balea Bodycreme-t használok a kézhajlataimra, melyet a dm-ben kaphatsz ilyen bödönben. Kissé drága, de megéri, én is ezt használom a kézhajlataimra minden fürdés után, és azóta semennyire nem jön elő nálam.
2020. nov. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy ekcéma?

Pl lehet ez is [link]


Először kellegy jó arclemosó és egy hidratáló krém és fényvédelem. Ha ezek megvannak és pár hét alatt nincs javulás, akkor kell tovább menni.


Olyan termékeket keress, amikben nincs alkohol, illatanyag, parfüm. Ha kell ajánlás, írj nyugodtan!

2020. nov. 23. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a combomon és az alkaromon voltak hasonló tünetek. Felváltva használtam sudocremet és bepanthen sensidermet. Kellett jó néhány hét, mire teljesen elmúlt.


Esetleg magánorvoshoz nem próbáltál időpontot kérni? Most többre mész velük, mint a kórházzal/sztkval

2020. nov. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt ki lehet próbálni

[link]

2020. nov. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sanatopic krémet próbáld meg

Többezres bőrgyógyász általi krémek nem váltak be, marták csípték a kezem, ez a krém egy csoda és csak 1500Ft körül van az ára!

2020. nov. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!
2020. nov. 24. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!