Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Azoktól kérdezem akik már...

Azoktól kérdezem akik már voltak koroknavírusosak, a betegség elején vagy végén ment el a szaglásotok, és mennyi ideig nem éreztetek szagokat?

Figyelt kérdés

2020. nov. 23. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Barátnőm a negatív tesztre rá 1 hónapra sem érezte még a szagokat csak az ízeket kicsit
2020. nov. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak a betegség első tünete volt a szaglásvesztés, de neki 4-5 nap alatt visszajött, 2. tesztje már negatív lett
2020. nov. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem a 4. napon ment el.
2020. nov. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Minek a 4. napján? Lehet, hogy 10 napja már fertőzött voltál.
2020. nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam rájöhettél volna magadtól, hogy a tünetek észlelésétől.
2020. nov. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És gondolod az a betegség eleje?
2020. nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nyilván a tünetekből lehet rájönni, ha valaki fertőzött. Ezért az emberek 99% a tünetektől számítva számolja mit melyik nap tapasztalt.
2020. nov. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia leirok mindent pontosan hátha valakinek aki ide téved hasznos lesz, és válaszolok neked is. Szóval én november 4.-5.-én megfáztam eléggé. De más fajta megfázás volt nem tudom pontosan leírni. 7.-én teljesen elment a szaglásom és ízlelésem. Nekem ilyen soha nem volt! Borzalmas volt ideges voltam miatta feszült stb stb.

Még a cigaretta füstöt se éreztem. Amikor dohányoztam olyan volt mintha hegyi párás levegőt szívnék... -Amúgy rá jöttem hogy abszut nem a nikotinra vagyok rá szokva hanem megszokás, mert amíg nem volt szaglásom kb rá se gyújtottam pedig lassan 10 éve szívom napi szinten 10 szálat...-

Néha éreztem hogy valami keserű pl kávé, sós, édes, savanyú. De ennél többet nem. 1. Hét: nehezen kaptam levegőt olyan volt mintha az orrmandulám meglett volna dagadva egyébként full tiszta volt az orrom. Volt légszomjam korábban sose volt legyeztem magam, nyugtattam magam és vettem be benuront ami paracetamol tartalmú 20 perc múlva jobb lett. Lázam volt napközben is. Volt olyan hogy ahogy vettem a levegőt az orromon úgy éreztem mintha tűz lenne az orromba úgy égett borzalmas volt közben szédültem is... Étvágy kb nulla volt. Ezen a héten benuront szedtem.

Következő héten (2.hét) elkezdtem szedni rubophen coldot napi 3 szemet mellé nasivin orrspray-t napi 2 alkalommal 1-1 befujással. Csodát tett. Közben ittam menta teát mézzel jót tett az is.

És ez a hét.... 2 napja hogy VEGRE nagyjából érzem az ízeket a parfümöt, a légfrissítőt, az ízeket a csokit pl a legjobban, de sok mást is . Mindennap egyre jobban halistennek. Ami durva hogy a cigaretta szagát még mindig nem érzem :D nem mintha baj lenne csak furcsa.... Szóval nekem közben ment el de igazából mindegy mert így is úgy is borzalmas.

Amúgy mi hordtunk/hordunk maszkot, fertőtlenítés ezerrel kezünket, telefont, kilincs, kocsi, amiket vettünk karanténba tettük de sok mindent lefertotlenitettuk. Még is elkaptuk. Ennek ellenére úgyan úgy fertőtlenítünk most is stb stb.

2020. nov. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vege fele ment el
2020. dec. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!