Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meddig nem éreztél ízeket és...

Meddig nem éreztél ízeket és illatokat/szagokat?

Figyelt kérdés

Ma ebédnél már nem éreztem az ízeket, ami elég rémisztő érzés.. nektek mennyi időbe telt amíg újra éreztetek mindent?


Szavazzatok légyszives és fejtsétek is ki a tüneteiteket! :)



2020. nov. 23. 19:04
A kérdező szavazást indított:
Végig éreztem
Pár nap, max 1 hét
1-2 hét
3-4 hét
Több
17 szavazat
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Én még gyógyuló félben vagyok, de már mindjárt két hete nem érzem az ízeket. Ha helyrejovok majd szavazok
2020. nov. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Én 3 napja nem érzem az ízeket és szagokat. Lehet, hogy Covidos lettem. De én nem csináltatok tesztet. Hozzánk nem fognak járkálni a rendőrök naponta. És úgyanúgy megyek a barátaimhoz. Szépen kigyógyulok majd. Jót nevetek ezen a felhajtáson. Még, hogy halálos betegség! HAHA
2020. nov. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Neked lehet nem, de másoknak sajnos halálos kimenetelű is lehet, ami nem játék.
2020. nov. 25. 19:21
 4/18 anonim ***** válasza:
És Te Covidos vagy kérdező? Csináltattál tesztet?
2020. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"úgyanúgy megyek a barátaimhoz. Szépen kigyógyulok majd. Jót nevetek"

Az ilyen kretének miatt terjed tízszer olyan gyorsan a vírus! És a semmi agyaddal meg rohogsz is rajta, hogy megfertőzöd a barátaidat, és rajtuk keresztül az ő rokonaikat is, akik között esetleg olyan is lesz, aki belehal...

2020. nov. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ma jönnek tesztelni majd. De az orvosom szerint 98%, hogy ez az, mivel más betegségre nem jellemző a tünetem (tiszta orrjáratokkal).
2020. nov. 26. 10:41
 7/18 A kérdező kommentje:
Pozitív lett a tesztem
2020. nov. 26. 12:18
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
HAHA! Hát persze, hogy pozitív lettél. Már minden tesztre rámondják, hogy pozitív, arra is ami nem az. Mert 50% pontosságú a teszteredmény. A rokonom is elvesztette a szaglását, és ő is pozitív lett. Közben nem is érzi betegnek magát. Ettől az agyrém tesztelésektől nő a fertőzöttek statisztikája.
2020. nov. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Éppen ezért nem vagyok hülye, hogy bezárassam magam . Mégis kinek hiányzik az, hogy a rendőrök naponta ellenőrízgessék. Persze megoldás még az önkéntes karantén is. De én attól még a boltba el fogok menni. A barátaimnál vigyázok a köhögéssel.
2020. nov. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Elég buta orvosok vannak, ha szerintük 98% Covid, mivel más betegségre nem jellemző a tünet (tiszta orrjáratokkal).

Érdekes.... korábbi években is elvesztettem az íz és szaglás érzékemet. Igaz akkor el volt dugulva az orrom. Most meg nem ennyi.

2020. nov. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!