Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki Covidos volt éselment a...

Aki Covidos volt éselment a szaglás, ízlelése, mikor nyerte vissza?

Figyelt kérdés
2020. nov. 24. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Kedden ment el, vasárnap jött vissza a szaglásom. Ízlelésem nem ment el.
2020. nov. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb másfél hónap után jött vissza, de még nem az igazi.
2020. nov. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3 nap. A második nap annyira nem éreztem szagokat, hogy a legerősebb duguláselhárító szert, amitől a barátnőm fulladozott lazán beinhaláltam véletlenül.
2020. nov. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor mindenkinek más. Nekem szombaton ment el kB mindegyik, és mintha édes ízt éreznek ma de magam sem tudom. Nagyon rossz. Remélem hamar visszatért már.
2020. nov. 25. 00:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónap után most kezdd egyre jobb lenni, de nem olyan mint régen.
2020. nov. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hete ment el a covidtól de nem nyertem még vissza Nem vagyok szerencsés típus sosem nyertem még semmit valószínű ezt sem fogom visszanyerni :(
2020. nov. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem a szaglásom egy része megmaradt. Az ízlésem viszont 1 hónapja ment el, és még eddig nem jött vissza. Most olvastam egy cikket, hogy valakinél soha nem fog visszajönni... Nem valami megnyugtató...
2020. nov. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!