Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rákot diagnosztizáltak nálam,...

Rákot diagnosztizáltak nálam, hogyan mondjam el a férjemnek?

Figyelt kérdés

Két gyerekünk van 10 éve vagyunk házasok, 13 éve vagyunk együtt.

Három éve halt meg az öccse rákba. Azt se tudom, hogyan mondjam el neki. Én is teljes sokkba vagyok. Van két gyerekem. Nem akarom sötéten látni a dolgokat. De egy ilyen trauma után nem tudom mit mondjak és hogyan.



2020. nov. 25. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Drágám! Rákot diagnosztizáltak nálam. Tegyünk meg mindent a gyógyulásomért!
2020. nov. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Angel3000 ***** válasza:
82%
Szia, Sajnálom a helyzetedet! De nem szabad elkeseredned, mert a rák már gyógyitható betegsèg! Tôbb kôzeli ismerôsômnek rákja Volt ès meggyógyultak. Ûj le a fèrjeddel és mond èl neki a problèmát higattan. Már most kezdjed el szedni a Bèrescsepp plusszot, erôsiti az Immunrendszeredet ès jobb vèrkèpef lesz tôle, ami most Nagyon fontos! Fel a fejjel! Sikerûlni fog!
2020. nov. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Megkerdezhetem H milyen típus és milyen stádiumban van?
2020. nov. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
II stádiumú mellrák
2020. nov. 25. 11:19
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Áttétet adott? Nekem van két ismerősöm, akik felépültek mellrakbol, az egyik ilyen hölgy több, mint 60 éves és köszöni szépen jól van!

Nem tudok mit mondani, nekem az anyukám rákos. Nála későn vették észre, most decemberben lesz 3 éve, hogy együtt él vele.

Úgy gondolom H fiatal lehetsz, van miért élned. Meg fogod csinálni, így ismeretlenül is hiszek benned.

Van egy blogger a hodgkin-rak.blog.hu, habár nekk verkepzoszervi daganata van, belőle erőt merithetsz.

2020. nov. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia először is sajnálom a helyzetet, kitartást!❤️

Én limfómás vagyok, de egyszerűen közöltem, hogy ez van ez fog történni (mármint, hogy limfómás vagyok és kemót kapok)

Igaz nekem nincs párom, de a család barátok sokat segítettek. Drukkolok neked.❤️

2020. nov. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagy most?
2021. jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, hogy vagy?? Képzeld az egyik ismerősöm rokona súlyos, áttétes mellrakbol gyógyult ki, az orvosok csak néztek, hogy hogy csinálta
2021. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!