Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van ,akinek a koronavìrus...

Van ,akinek a koronavìrus gyorsteszt negatìv lett,majd a Pcr pozitìv?

Figyelt kérdés
2020. nov. 25. 22:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A munkatársamnak és nekem is így volt.
2020. nov. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Simán el tudom képzelni. Pont tegnap vittem a gyereket covid tesztre, először orrból vették mintát a gyorsteszthez, fel se dugták rendesen a pálcát. Mivel a gyorsteszt negatív lett, így vették garat váladékot, még nem tudjuk az eredményt.
2020. nov. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Persze. Nálunk mindegyik gyereknél így volt.
2020. nov. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Olyan is volt akinek.a gyorsteszt is negatív és a pcr is -közben vírusos. Egyik se megbízható...
2020. nov. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Igen nekem is így volt... A férjemnek pozitív lett a gyorsteszt azért is volt érdekes hogy nekem negatív lett... Azt mondta a mentős hogy az első 3-4 napban nem jelzi ki a gyorsteszt... De a amit a laborba küldtek már pozitív lett
2020. nov. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: Miért pontoztok le, ha így volt? :D
2020. nov. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem létezik teszt a kamuvírusra. :) A PCR NEM teszt. Lásd Kary Mullis, a feltaláló beszédét.
2020. nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Kamuvirus? Mégis elkaptuk, jó szarul voltam a napokba. Szüleim is elkapták ők se voltak jól. Ismerősöm anyja kórházba került miatta. Egy munkatársam elhunyt. Barátnőm ismerőse is covidos, és ugyanúgy szarul van. De persze nem létezik a virus... Soha életembe nem éreztem ilyen betegnek magamat, de persze nem létezik a vírus. Akkor dumalj, ha majd nem kapsz levegőt.
2020. nov. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó! Az ilyen idióta marháknak hiába beszélsz. Én is ismerek sok Covid fertőzöttet. Mind vacakul voltak. Többen meg is haltak. Vírustagadó munkatársam még úgy sem hiszi el, hogy közvetlen barátja lélegeztetőgépre került. Ezeket mondja: "miért? Nem lehet bárkinek bármikor kétoldali tüdőgyulladása? Miért? Nem kerülhet valaki lélegeztetőgépre? Ez csak egy politikai vírus"... Az idiótákkal nem tudsz mit kezdeni.
2020. nov. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
9: Tudjuk jól. Március óta más vírus, betegség, és elhalálozási ok nem is létezik.
2020. nov. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!