Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek meddig kell még...

Szerintetek meddig kell még maszkot hordanunk?

Figyelt kérdés
Néha már elfelejtem feltenni mikor buszra szállnék vagy metróra épp. Kezdem megszokni, hogy bepárásodik előttem a világ, alig kapok levegőt benne meg izzadok benne. Nagyjából szerintetek meddig kell majd maszkot hordani, nyilván senki nem tud konkrétumot, de csak hogy ti mit gondoltuk. Mást is zavar a maszk? Én sokszor utcán is elfelejtem, de közben eszembe jut, de látom rendőrség se állít meg olykor, pedig több rendőrautót láttam elmenni előttem mikor nem volt rajtam maszk épp. Persze nem szegem meg a törvényeket, de néha megesik, hogy elfelejtem. Bár már annyira várom, hogy végre fellélegezhetnénk és sehova nem kéne maszkot felvenni.

2020. nov. 27. 17:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
2021 augusztus
2020. nov. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Március-áprilisig biztosan.
2020. nov. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem addig, amíg nem lesz oltóanyag. Amúgy engem nem zavar különösebben a maszk. Szemüvegesként maximum annyi a nehézség, hogy néha alig látok, de amúgy semmi más. Néha levenni is elfelejtem. Volt már, hogy mikor hazaértem a boltból, akkor jutott eszembe, hogy a maszk még mindig rajtam van. Egyszerűen az ember megszokja, hogy hordani kell és kész.
2020. nov. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Angel3000 ***** válasza:
39%
Szia! Sajnos, mèg egy ideig hordanuk kell a maszkot, - elsösorban magunk vèdelme èrdekèben ès embertársaink vèdelme miatt is. Eddig szerencsèd volt, hogy nem bûntettek meg! Már ennyi idô után már igazán nem lehet elfelejteni a hordàsát! Engem szemèly szerint nem zavar a maszk, megszoktam a viselésèt! Fegyelmezetten vègig kell csinálnunk ezt a nehèz idôszakot, mert nincs más választásunk! Ha megèrkeznek a vèdôoltáshoz a vakcinák, akkor kicsit fellèlegezhetûnk! Fel a fejjel! Minden jót!
2020. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából engem se zavar lényegesebben csak ugye a szemüveg, de megszoktam végülis. :) Meg titeket zavar ha látjátok hogy máson egyáltalán nics vagy rosszul hordja vagy hidegen hagy? Engem hidegen hagy de többi utas néha beszólogat akin nincs :D..
2020. nov. 27. 17:28
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak azért zavar mert a számon át veszem a levegőt és így nehézkesebb egy kicsit :D szerintem is amint lesz oltóanyag talán enyhülnek a szabályok.
2020. nov. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
amúgy tényleg csak akkor felejtem el amikor sietek valahova és akkor kapkodok de mindig nálam van maszk az biztos.
2020. nov. 27. 17:41
 8/21 A kérdező kommentje:
csak kérdés mikor lesz hatóanyag, valamit a tévében magyaráztak róla de nem hallgatok híreket mivel állandóan ez folyik onnan..
2020. nov. 27. 17:41
 9/21 anonim ***** válasza:
60%
de zavar, emiatt ritkábban megyek el akárhova is...ahova kéne oda sem veszem fel, nem érdekel a büntetés, úgy se fizetem ki.. a maszkban nem kapok levegőt, a maszktól betegszek meg ha rajtam van, csupa pattanásos az arcom tőle
2020. nov. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
remélem nyárra vége lesz ennek a cirkusznak, ha nem, én nem hordom onnan a maszkot.
2020. nov. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!