Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történik ha el kaptam a...

Mi történik ha el kaptam a vírust de nem jelentem be sehol?

Figyelt kérdés
Koronavírusos betegek közt dolgozom, rengeteget túlórázom. Nincs már aki dolgozzon. Nem érzek ízeket és szagokat, ma tűnt fel. A férjem kért meg, hogy szagoljak bele a frissen főzött pálinkába. Semmit sem éreztem, aztán az étel ízeit sem. Ettem még fokhagymát sem, azt sem érzem. Ezenkívül nincs más tünetem. Már voltam lázas múlthéten de negatív volt a tesztem. Járok dolgozni, tovabbadni már nem nagyon tudom mert akiket ápolók egytől egyik virusosak. Viszont nem szívesen esem ki a melóból, sajnos más is meg szívja mert egyedül fog dolgozni nem tudnak kit beirni. Lehet ennek bármi következménye, mármint ha nem szólok az íz és szaglásvesztésemről?

2020. nov. 28. 17:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Az a következménye hogy bárhol munkán kívül atadhatod valakinek,aki majd esetleg belehal.
2020. nov. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Én úgy tudom, hogy az EÜ dolgozókat (főleg a covid osztályon dolgozókat) rendszeresen tesztelik. Hogyan akarsz kibújni alóla?

De ha tényleg az lennél aminek írod magad, akkor lehetne annyi eszed, hogy nem mész dolgozni.

Az oké, hogy ott minden beteg fertőzött, de gondolom nem velük élsz. Tehát el kell jutnod a munkahelyedre, onnan haza, aztán még boltba is kell menni...

Az hogy a munkaidődben nincs kit megfertőzni, nem jelenti azt, hogy a nap többi részében nem adhatod át egy csomó embernek.

2020. nov. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Miért dolgozik betegek közt, aki ártani akar, nem segíteni???
2020. nov. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
20%
Nem kell szólni senkinek,ha nem vagy látványosan beteg nem fog érdekelni senkit sem.De ha komolyabban rosszul vagy akkor jelezni kell...
2020. nov. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%
? Amíg nem volt hisztéria senkit sem erdekelt ki mibe hal bele az őszi tavaszi nathába . Vegyél ki szabit kuráld ki magad , ezzel a műbalhét kikerülöd es a felhajtásokat .
2020. nov. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%
Semmi. Csomó ember tünetmentesen kovidos, soha senki nem fog erre rájönni. A szűrés úgy tudom önkéntes, így az sem jelenthet problémát.
2020. nov. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%
Azért van itt pár álszent válaszoló,az emberek többsége lábon kihordja ,akik meg koronások között dolgoznak már valószínűleg átestek rajta...
2020. nov. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

7


Más ha valaki nem tudja, meg más mikor valaki tudja csak lexarja.

2020. nov. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%
Elég már a covidrettegőkből...
2020. nov. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#2 Az emberek sok mindent hisznek, hogy mi minden van az intézményeknek. Elmondanám neked nem, hogy teszt de még védőruha sincs és a gumikesztyűről inkább nem is beszélek. Én egy átalakított ápolási osztályon vagyok idős emberekkel akik elkapták és itt "felügyelet" alatt vannak. Szóval senkit nem érdekel én hogyan védekezem a vírussal szemben. Saját magunknak vesszük az eszközöket de egy bizonyos szinten már elege van az embernek. És aki megkérdőjelezte a segítő személyiségem azt betenném egy ilyen helyre és megnézném meddig bírja. Már rég elkülönítettem magam mindenkitől aki a családomhoz tartozik. Egészen azóta amióta ide helyeztek, szóval nem veszélyeztetek senkit de nem is látom a családom. Viszont ebbe bele sem gondol senki okos ítélkező ember. Vagy, hogy pozitív de tünetmentes ápolók dolgoznak szinte az összes COVID részlegen.
2020. nov. 28. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!