Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Asztmások!Az elmúlt napokban...

Asztmások!Az elmúlt napokban tapasztaltatok nehezebb légzést?Illetve olyasvalakik akik szoronganak és asztmások stresszesek stb??Valaki?Bárki?

Figyelt kérdés
2020. nov. 29. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam. Évi 365 nap ugyanolyan nehézkes a légzésem. Stresszes nem szoktam lenni, csak dühös, de mostanában az elég gyakran. Ez nincs kihatással az asztmámra.
2020. nov. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem asztmás vagyok hanem tüdő szarkoidózisom van, de alap esetben nem tapasztaltam nehéz légzést. Utcára illetve boltban stb helyeken ffp3-as maszkot hordok és ha az van rajtam akkor tapasztalok nehezített légzést, de ez még ezzel jár.
2020. nov. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is asztmás vagyok, és egy kicsivel rosszabbul lettem pár napja. Főleg többet köhögök, de levegőből is kevesebb van. De plusz gyógyszerre nem volt szükségem. Nem szorongok, sőt inkább az elmúlt hetekben szorongtam valamelyest és most múlt el.
2020. nov. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!