Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Voltam Mr vizsgálaton daganato...

#supergirl kérdése:

Voltam Mr vizsgálaton daganatos vagyok, szörnyű fejfájással sajnos az eredményt nem tudom mit jelent tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Daganatos vagyok (máj,tüdő, körülötte) egy ideje szörnyű fejfájással küzdök ami egyre rosszabb, az orvosom kért egy koponya MR-t, de sajnos nem tudom mit jelent az eredmény ez lehetséges-e, hogy agy daganatom is van vagy mást betegség ?

Az eredmény az orvos véleménye :Driszkrét, aspecifikus fehérállományi gócok láthatók. Klinikai jelentősségük kérdéses. A cerebellum jelzetten atrophiás.A bal sinus maxillarisban markáns nyálkahártya megvastagodás.



2020. nov. 29. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Sajnálom bro, tudom min mész keresztül. Azt írja kérdéses, nem tudja pontosan mi az. Ha van rá sansz próbálj meg egy pet ct-t.
2020. nov. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Aspecifikus fehérállomány góc : Agyi patológiai eltérés, melyet különböző betegségek okozhatnak.

Ezért említették meg, hogy a "klinikai jelentőségük kérdéses", egyenlőre nem bizonyított a betegségedhez kapcsolódő rákos eredet.

Atrophias cerebellum: Kisagyi idegsejtek pusztulása, az életkor előrehaladtával megtörténő folyamat.

Bal sinus maxillaris nyálkahártya megvadtagodás: A baloldali arcüreged nyálkahártyájának megvadtagodása fertőzéses gyulladás, daganat, vagy idegentest jelenléte miatt is kialakulhat.

Tehát igazoltak 1-2 elváltozást, de az ok kiderítése, a diagnózis felállítása orvosi feladat.

2020. nov. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ
2020. dec. 4. 18:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek majd írj a fejleményekről! A legjobbakat kívánom Neked!
2020. dec. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Bocsánat, hogy nem válaszoltam, eddig az történt, hogy fordítottak rá különösebb figyelmet
2021. szept. 8. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!