Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beoltatod magad koronavírus...

Beoltatod magad koronavírus ellen? Ha igen, miért, ha nem, miért nem? Írjatok kort is! Kérlek, hülyeségeket ne írjatok!

Figyelt kérdés
Én biztos nem, mert szerintem felesleges a szervezetemet ilyennel terhelni és koromból és egészségi állapotomból kiindúlva, semmi szükségem rá, a legjobb, ha étesem rajta ( ha csak nem estem már át) Én maszkot sem viselek az utcára, igaz itt ahol lakom, nem is kell. 31f
2020. nov. 29. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
nem, mert bar mar atestem rajta, nem vagyok veszelyeztetett, es felek tole hogy nem lesz az elejen megfeleloen tesztelve, es emiatt nem ismertek a mellekhatasai. emellett apam orvos, es szerinte se kell beoltassam magam, igy megbizom az o szakmai velemenyeben
2020. nov. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Én beoltatom magam, ha nem is az első körben. Előtte utánaolvasok, és lehetőleg ha már van több fajta, akkor olyat választok, ami már bevált. most itt a típusra gondolok, azaz adeno vírus meg mrNS vakcina inkább nem, de olyan, amit már évek óta használnak az influenza ellen, csak most lecserélték benne az antigént, az ugyanolyan biztonságos. Hosszútávú mellékhatástól nem kell tartani. 41F , Biológus.
2020. nov. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

Egyelőre nem fogom. Engem nem győzött meg hogy a Szlávik hogy

azt mondta biztonságos. Semmilyen normális teszt nem volt.

Én nem veszek részt az élő tesztben.

2020. nov. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Nem tartok mellékhatásoktól, egyszerűen nem érdekel.
2020. nov. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4%

Biztos hogy nem!

Aki nem akar belehalni a virusba az beadatja magának —> majd elszenvedi a vakcina mellékhatasait. Hallottatok hogy Braziliaban mekkora cirkusz volt es mennyien haltak bele ket het alatt?

2020. nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem hallottam ilyet, hivatkozás?
2020. nov. 29. 23:24
 7/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
46%
Na ez érdekel engem is, kik haltak bele mibe Braziliában? Van linked?
2020. nov. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2020. nov. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Hogy mennyien halltak bele Brazilliában? a fent linkelt cikk alapján senki, csak az egyik beoltott feltehetően öngyilkos lett.. így születnek az állhírek.


"A police report obtained by The New York Times says the participant’s death, which occurred Oct. 29, is being investigated as a suicide"

2020. nov. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, ez a cikk tényleg nem említ áldozatokat :D

De ha beírod magadtól - ami nem nehéz, hisz csak pár szó - magyar cikket is találhatsz. Konkrétan az volt, hogy 2 hétig tartott az oltás, többen is belehaltak, de mindegyiket összefüggésbe tudták hozni valami más betegséggel. Persze nem mindegy, hogy valaki cukros és az oltás utáni 24 órában szívinfarktusa lesz vagy nem. Na meg azt is fontos kiemelni, hogy ez a kínai vakcina és nem a sztereotípiák miatt akarom leszólni őket, de azért vannak más vakcinák is tesztelésben. Szóval ha ilyen könnyen másra tudják fogni, nem hiszem, hogy valaha is valós adatokat fogunk kapni, persze ez igaz a fertőzöttek számára és a halálozási rátára is.

2020. nov. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!