Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Év végére lesz 10000 ezer...

Év végére lesz 10000 ezer covidos naponta, itt Magyarba?

Figyelt kérdés
2020. nov. 30. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Lehetséges, ha továbbra sem csinálnak semmit a buszokkal vagy a munkába járással.
2020. nov. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jól mondod.
2020. nov. 30. 08:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már most is van, csak nincsenek kiszűrve. A tesztek 40%-a pozitív. Oké, most szűrik a szociális intézmények dolgozóit is, de egyéb esetben csak a tünetekkel rendelkezőket. Sokan betegen is mennek dolgozni, mert nem akarnak a jövedelmük felétől elesni. Én is bánom már, hogy táppénzre mentem. 250 ezer helyett kapok majd 120 ezret. Plusz lassú és rossz ez a karantén rendszer. Másfél hete vagyok itthon koronával, és tegnap vettek nyilvántartásba, tegnap ragasztották ki a piros matricát, miközben szerdán lejár a karantén. Csütörtökön mehetnék már dolgozni, de azt csak a jóisten tudja, hogy mikor oldják fel hivatalosan a karantént. A járványügyiseket képtelenség elérni telefonon, senki nem mond semmit, csak várjak akár egy hetet is, hogy valami történjen.
2020. nov. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha eleget tesztelnek persze akármennyi lesz! :D
2020. nov. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

10000 ezer


Azaz 10 millió, ami kizárt, hiszen nem vagyunk már annyian.

2020. nov. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!