Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Negatív leletek ellenére is...

Negatív leletek ellenére is lehet valami súlyosabb betegségem?

Figyelt kérdés

Lassan három hónapja fáj szinte folyamatosan a fejem, de nem tudom mitől. Voltam eddig már mindenféle vizsgálaton a vérvételtől a neurológián át a koponya CT-ig, de minden negatív lett (igaz, utóbbi kontrasztanyag nélkül lett megcsinálva), ennek ellenére még így is gyakran szokott itt-ott, különböző formákban fájni a fejem, melléje még néha egy kis szédülés, hányinger, étvágytalanság vagy homályosabb látás is társul.


Lassan már attól tartok hogy mégis van bennem valami komolyabb betegség (akár daganat), mert nem emlékszem hogy korábban ilyen sokáig ennyire komoly tüneteim lettek volna. Mit tegyek...?



2020. dec. 5. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress fel egy másik kórházat, ahol különböző orvosok elvégzik rajtad a szükséges vizsgálatokat. Tüneteidet olvasva én is aggódnék, mert nem csak fejfájásod van, hanem sok más kellemetlen tünetegyüttes. Én 100%, hogy nem hagynám annyiban, mert az orvosok is tévedhetnek. Ha nincs semmi komoly bajod, akkor mit mondanak, hogy ez mi okozza? Nehogy már diagnózis nélkül fogadd el, hogy “minden rendben”.
2020. dec. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy MR-t kéne kérni, sokkal többet láttat, mint a CT. Sok sikert neked, drukkolok, hogy ne legyen semmi baj.
2020. dec. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ezen át estem én is. Légy őszinte magadhoz és gondolkodj el, nem lehet, hogy pszichés baj? A felsorolt tünetek mind lehetnek attól. 8 év után végső kínomban mentem el pszichiáterhez, mert nem gondoltam azt ami kiderült. 2 hónap múlva elmultak a tüneteim. Havi 25 napon át fájt a fejem, 8 évig.
2020. dec. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a kedves beteg, hím vagy nőnemű, milyen a testalkata, dohányzik-e ? Ezek ugyan az orvosi rendelőben azonnal nyilvánvalóak, de így írásban, látatlanul rá kell kérdezni ezekre az alapvető információkra.
2020. dec. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs véletlenül gondod a nyakcsigolyáiddal? Csak mert a nyaki gerinc rendellenessègei okozhatnak ilyen tüneteket. Tapasztalatból mondom, sőt nálam még gombócérzés és nehézlégzés is társult hozzá. Nekem is minden leletem negatív lett, aztán az ortopéd orvosnál derült fény a problémám okára. Remélem neked is kiderül, mi okozza a gondokat.
2020. dec. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az, gombócérzésem időnként nekem is volt. Bár az is igaz, hogy azt a stressz és a különböző betegségeken való agyalás is okozhatja.
2020. dec. 23. 14:56
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#5.válaszoló vagyok


Szerintem érdemes lehet akkor a nyakcsigolyáknál is utána járni ennek a dolognak. Nekem annak idején erre rendszeres tornát, nyùjtást javasoltak, izomlazító krémet és hogy látogassak meg egy gyógymasszőrt az izommerevség miatt. Illetve a Magne B6 is hasznos lehet, nekem legalábbis a hányinger ellen sokat segített. Persze nem vagyok orvos, nyilván ezeket a problémákat röntgennel meg mozgásszervi vizsgálatokkal lehet kimutatni, de szerintem egy próbát megérne.

2020. dec. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!