Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi esélyem van otthon...

Mennyi esélyem van otthon kipisilni egy 7mm vesekövet?

Figyelt kérdés
Tegnap UH-n találtak egy 7mm követ, aztmondták ezt nem zúzzák, igyak sokat és szüljem meg otthon. Mennyi esélyem van erre? Volt már valaki hasonló cipőben?

2020. dec. 5. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nő vagy férfi vagy? Marhára nem mindegy
2020. dec. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni. Férfi vagyok. 2 követ már pisiltem ki, ez lesz a 3..
2020. dec. 5. 14:39
 3/8 anonim ***** válasza:
7mm -es az nagyon nagy. A többi mekkora volt? Nem értek hozzá, de szerintem elakadhat.
2020. dec. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A többi is hasonló volt. Elis akadt a húgycsőben, több órán át szenvedve sikerült kinyomnom magamból.
2020. dec. 5. 18:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tyű basszuskulcs, le a kalappal hogy kibírtad. Szép ez a magyar egészségügy. Szenvedj csak, nem nekünk van bajunk így lekakiljuk mennyit fogsz szenvedni...szánalmas ez az ország néha.
2020. dec. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ezzel nem lehet mit kezdeni. 24000 forint egy zúzás magánúton. Kórházba természetesen meg nem vállalnak. Mit tegyen az ember? Élje túl..ezért megéri a sok adó.
2020. dec. 6. 11:29
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
OFF, nem a kérdéshez tartozik: Édesanyámat is meg kellene műteni, mert a méhszalagjai megvannak nyúlva, a méhe majdnem kicsúszik, de nem műtik meg a covid miatt, halasztható műtétnek számít, pedig nagy fájdalommal jár. Fáj a dereka, a méhe mindene, de letojják. :/ Mindent ráfognak erre a covidra.Hullaházak már a kórházak, nem pedig az ember gyógyulását segítik.
2020. dec. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom, sajnos ilyen világot kell élnünk.. Az ember élete nem ér semmit.. egyébként Vasárnap 3 órás szenvedéssel kijött a kő.. térdre borulva megszültem otthon..
2020. dec. 8. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!