Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 9 napja nem múló hasmenés?

9 napja nem múló hasmenés?

Figyelt kérdés
9 napja van már hasmenésem de semmilyen gyógyszer nem hat rá, valakinek segített valami? Normix és Normaflore-t szedek de semmi..mintha nem is szedném :(
2020. dec. 5. 12:44
 1/6 anonim válasza:
100%
Széntabletta kell nem normaflore
2020. dec. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De már most úgymond normálisabb az állaga csak minden kaja után menni kell ,akkor is széntabletta kell?
2020. dec. 5. 12:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Széntablettát próbáltad?

A normaflore nem igazán hatásos egy durvább fertőzésnél.


Egyébként szerintem ideje lenne orvoshoz fordulnod.

2020. dec. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Orvos írta fel a gyógyszereket,már voltam :) Csak aggaszt nagyon ,de hétfőn megyek vissza
2020. dec. 5. 13:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Bolus adstringens, jobban fog, mint a széntabletta. ha a Bolus sem elég, akkor durva hasmenésnél Smecta por. Ezek mind vény nélkül kaphatóak.

De ha neked már javul a helyzet, akkor valószínűleg elég lehet a széntabletta, és egy a Normaflore-nál jobb probiotikum pl. Protexin Balance. No és persze megfelelő diéta.

2020. dec. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Széntabi és diéta. A folyadékpótlásra figyelj. Gondolom jó kis hascsikarásos hasmenés, nekem eltartott 2 éve vagy 2 hétig.
2020. dec. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!