Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen érdekes hogy itt a...

Milyen érdekes hogy itt a karácsony itt a döntés napja és HOPP majdnem 100-at esett a halottak száma? Nem marha érdekes ez (megint)?

Figyelt kérdés

Sokan (a rossz nyelvek) már előre szóltak hogy ez lesz karácsonykor. Ahogy nagyon közel az ünnep és enyhíteni kéne, a számok rejtélyes módon esnek majd.

Minap még 190 volt ma 116. Hát micsoda esés. És ráadásul pont az előtt hogy a Csúti és a Zoperatív Görcs döntene az enyhítést illetően.... hát?

Már megint NAGYON átlátszó! de nagyon!


Ezek az a számok kb az utolsó adatig hamis semmik. Kár is őket nézni.


2020. dec. 7. 09:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Hát, vasárnap a fertőzöttek száma amúgy is kisebb lenne, ez még OK. De igen, nagyon átlátszó. Én hamarabbra vártam a csökkentést. Amúgy Cilike nénje is már napok óta emlegeti, hogy "jön a plató":D Kész vicc:( De az emberek majd megkapják az enyhítést, amit akarnak. Aztán januárban ne sírjon senki!
2020. dec. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az a lényeg hoyg lehessen tömegnyomorban egymás lábán taposva tülekedni a plázákban hogy megvegyük a 100. semmire se jó hulladk szart, meg lehessen a "rokonyokkal" akiket egész évben le se szarunk együtt karácsonyozni jól beb*****szni stb.


Undorító.

2020. dec. 7. 09:11
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Azok után hogy még tavasszal bejelentették hogy szeptember 1-jén indul a második hullám és hopp hirtelen a semmiből 100 felett lett a fertőzöttek száma ez miért meglepő? :D
2020. dec. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Pont ezért kamu az egész...Nyaralgató, karácsonyozó víruska,elmegy aludni ha jön a jézuska...
2020. dec. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem eléggé egyértelmű, hogy azért fognak enyhíteni, hogy mindenki el tudja költeni a maradék kis pénzét. Amikor ez megtörtént, akkor kb január 1.-én, vagy 2.-án bejelentik, hogy itt a 3.hullám a csuda vigye el.


Én úgy csinálom, hogy akit szeretek, azt az év minden napján szeretem, akit le se szarok, azt az év minden napján le se szarom. Ha szükségem van egy zoknira vagy akármire, akkor azt megveszem akkor amikor kell. Ha jól vagyok, akkor megyek, csinálom a dolgom, ha meg beteg vagyok, akkor otthon maradok. Ja, és nem nézek tévét, mert rendkívül káros az egészségre.

2020. dec. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
Várható volt hogy így lesz.Remélem feloldanak minden korlátozást,az utcai maszk hordást pláne elfelejthetnék.
2020. dec. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

",az utcai maszk hordást pláne elfelejthetnék."


hát pont ez az egy az ami 100% hogy jövő nyárig marad.... sikeresen kiválasztottad azt az egyet amit halálbiztos nem oldanak fel.

2020. dec. 7. 09:21
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
Ne már :(
2020. dec. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy nap nem jelent semmit. Holnap lehet attol meg 10000 es 300, meg utana is
2020. dec. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért annyi eszük csak van, hogy a mai értéket nem jelentik be győzelemként. Tegnap az új fertőzöttek és a halottak száma is rekordot döntött. De egy hete a gyógyultak számában levő hasonló anomáliára is azt mondták, siker.

Egyelőre semmi értelme érdemi lazításnak, mert nincs is nagyon min. Akinek a jelenlegi intézkedések túl sok, elárulhatná hol volt tavasszal.

2020. dec. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!