Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Robbantottak epekovet?

Robbantottak epekovet?

Figyelt kérdés
Ma derult ki hogy 4 db 6-7mm es epekoveim vannak.. Rettegek hogy begorcsol vagy baj lesz. Lehetoseg van ezeket szetrobbantani mielott barmi olyan tunetet okozna? Neha szurkal. Uh orvos azt mondta hogy ezek meg picik.. ( vesemben is vannak kovecskek valoszinuleg azok okozzak a gondot) volt mar nektek esetleg ilyen megoldas?
2020. dec. 7. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Fitotékában kérj epekőre való készítményt. Adj esélyt ennek. Ha nem válik be, dietázz!
2020. dec. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendeltem fekete retek cseppet.. Nagyon bizom benne hog ideer a heten es hogy segiteni fog.. De nem is tudom mi okozza a panaszt mert a vesemmel is gond van ugye es hatul szurkal, az ultrahangos azt mondta hogy nem valoszinu hogy az epe( de a jobb bordamnal a gyomorszajnal isneha beszur ahol a koveket latta.. Probalok igen most muszaj mindig keveset enni es olyat amit lehet. Tudom hogy mutet lesz a vege de megprobalok mindent hogy htha valami csoda folytan eltunnek majd
2020. dec. 8. 09:28
 3/3 anonim ***** válasza:
A fekete retek szuper lesz! Az vesére is jó!
2020. dec. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!