Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 10napja karanténba vagyok,...

10napja karanténba vagyok, mivel az egyik családtagom covidos volt, pont 10.napon jöttek tesztet csinálni és pozitív, most akkor újabb 10 nap karantén?

Figyelt kérdés

2020. dec. 9. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A teszteléstől 10 nap karantén, igen.
2020. dec. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, ez egy f_Szság. nálunk unokatestvérem járt úgy, hogy pozitív lett a tesztje, egész családját 10 napra betették karanténba, de mivel munkába is negatív teszttel mehetett vissza, így csináltatott újabb tesztet is, ami szintén pozitív lett, így újabb 10 napra visszaküldték őket...
2020. dec. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De a Cecília asszony azt mondta a tv-ben szerintem , 14 nap után már tutira nem fertőz, tehát vissza lehet menni dolgozni. Lehet,hogy úgy mondta, hogy két hét, de akkor már 10 napot kellett otthon lenni, de asszem, akkor azt mondta, hogy két hét után (vagyis ami 14 nap) már tuti nem fertőz , vissza lehet menni dolgozni. Hogy az csak azt jelenti, hogy vannak benne még ilyen vírusmaradványok ilyen szétszakadt darabok a vírusból. Én úgy emlékszem határozottan, hogy egyik tájékoztatójában tehát azt mondta, hogy két hét után már semmiképpen nem fertőz, vissza lehet menni dolgozni. Tehát szerintem így van. Remélem, jól írtam.
2021. jan. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*én csak hallottam, nekem szerencsére nincs ilyen tapasztalatom.
2021. jan. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*tehát nem vagyok jártas a témában.
2021. jan. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*de mindenképpen úgy emlékszem,hogy azt mondta,amit leírtam; amúgy gondolom, hogy már nem aktuális a kérdés, de azért még leírtam
2021. jan. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!