Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beadatjátok magatoknak a...

Beadatjátok magatoknak a korona vírus elleni vakcinát?

Figyelt kérdés
Érveket és ellenérveket szívesen olvasok.

2020. dec. 9. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Elég sok mellékhatása lehet, plusz azt olvastam, hogy a súlyosabb tüneteket gátolja csak. Nem vagyok a veszélyeztetett korosztály, szóval én nem.
2020. dec. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Semmiképp. Ez egy politikai nyomásra kapkodva elkészített ellenanyag. Nem véletlenül tesztelik az oltóanyagokat/gyógyszereket sokszor hosszú évekig, hiszen nem csak rövidtávú mellékhatasok lehetnek. Inkább vigyázok magamra, kerülöm az embereket, erősítem az immunrendszerem, egészségesen táplálkozom stb.
2020. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Alapból egy felfújt hisztinek tartom az egész szart. Influenza ellen sem oltatom magam, egy nátha ellen végképp nem fogom.
2020. dec. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Én sem, mert nem tudni a hosszútávú mellékhatásait. Amúgy már túl vagyok rajta a koronán, igaz tudom hogy kb 2 hónapig lehetek védett. Még a krónikus beteg mamámnak sem lesz beadatva, mert mi van ha már a vakcinában is meghal?
2020. dec. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen. Jól teszitek én sem fogom engedni hogy beadják és remélem nem lesz kötelező. Bár azon csodálkozom hogy azt mondják a hírekre hogy rengetegen jelentkeztek az oltásra.
2020. dec. 10. 11:39
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Biztos van olyan, aki a tömeg után megy, és ha azt hallja, hogy sokan jelentkeztek, akkor neki is kell. De szerintem nem jelentkeztek sokan, csak manipulálni akarnak ezzel.
2020. dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Akik nem akarják bevenni, nem félnek, hogy miattuk lesz beteg egy idősebb rokona? Aki akár bele is halhat...
2020. dec. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Elővigyázatos vagyok. Eddig is kerültem az embereket. Amúgy a családomban a legidősebb anyukám, 55 éves. Ő meg nem foglalkozik ezzel, és minden hétvégén shopping túrákat tart stb... szóval jelen esetben ő veszélyeztet engem, nem én őt. Amikor a tesóm barátnője elkapta, akkor átment meglátogatni... Amikor itthon vannak, nem megyek ki a szobámból, őket is kerülöm. Nekem nagyon számít az egészségem.
2020. dec. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok. Másrészt szerinted az a két lehetséges kimenetel van, hogy beadatom és biztonságban lesznek az idősek, vagy az, hogy nem adatom be és megfertőzöm őket?

Mi van, ha nem adatom be, de nem is megyek hozzájuk, plusz alapból igyekszem nem elkapni?

Számomra az én egészségem a legfontosabb. Persze nem akarok ártani másoknak, éppen ezért vigyázok rájuk is. De akkor sem fogom beadatni csak azért, mert mivan ha így megfertőzök időseket.


Amúgy az ismeretségi körömben van olyan 27 éves aki tök egészséged volt, de belehalt,és van olyan 70 éves is, akinek csomó lrónikus betegsége van, és még csak be sem lázasodott.

2020. dec. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%
2020. dec. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!