Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bppv-ből meg lehet gyógyulni?

Bppv-ből meg lehet gyógyulni?

Figyelt kérdés

Én már kb 2 éve szenvedek töle, voltam többször is orvosnál, mondták csináljam azt a tornát, néha kicsit jobb de nem múlik el töle. Nincsenek erős szédüléseim, imbolygók enyhén, ha megyek olyan mintha huznék oldalra, ha ágyban fordulok, vagy kicsit hosszabb ideig nézek felfelé, akkor szokott egy pillanatra erőssebb lenni.

Nem tudom mit csináljak, ahhoz az orvoshoz nem látom értelmét visszamenni, legutobb amikor voltam nem tudta előidézni, amikor kijöttem töle és elindultam lefelé a lépcsőn úgy megszédültem, hogy meg kellett fognom a kapaszkodót. Már teljesen elegem van az egészből, ez így nem élet.



2020. dec. 9. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Panaszmentessé tehető. Ezt speciális tornagyakorlattal, vagy a tornagyakorlat mozgássorának utánzására ösztönző Bppv baseballsapka használatával -ami játékos megoldás- lehet elérni.
2020. dec. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Csináltam az epley tornát, de nem szünteti meg, jobb lesz töle, de a bizonytalanság érzés, menés közbeni húzás megmarad enyhén, ha kicsit hosszabb ideig felnézek vagy lehajolok, akkor egy pillanatra erőssebben megszédülök, és utána bizonytalanság érzés, imbolygás is erösebb lesz órákon keresztül.

Azt a sapkát hol lehet megvenni, és mennyibe kerül?

2020. dec. 10. 20:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennek is az Epley-manőver az alapja. Azt olvastam, hogy Európában is forgalmazzák. Talán segíteni tudnak egy gyógyászati segédeszköz üzletben. Külföldi oldalon kb. 28.000 Ft-nak megfelelő összegbe kerül.
2020. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!