Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Belgyulladas eseten el halt...

Belgyulladas eseten el halt belflorat hogyan lehet helyre hozni?

Figyelt kérdés
Normaflore-on kivul...

2020. dec. 12. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Az orvosod mit ajánlott...???


Ha gyulladásod volt, nyilván kaptál antibiotikumot - a típusától függően az orvos fogja tudni megmondani, hogy melyik a legjobb....

2020. dec. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ahh tok orru az orvosom, at megyek mashoz...

Ha meglesz a gyulladas forrasa akkor magatol helyre all a belflora? Persze a helyes taplakozassal, vagy kell pre-probiotikum es mas gyogyszerek?

2020. dec. 12. 12:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen tüneteid vannak?
2020. dec. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Has fajas (belek) ,puffadas, hasmenes, pattanasosodas.

Tej termekeket nem fogyasztok egy jo ideje. Gluten mentes dietaval is probalkoztam nem lett jobb, sot zsiradek es voros hus mentes dietaval is probalkoztam. Persze a kereszt szennyezodes mindennel fenn allt, valoszinu nem tudtam kerulni mindent 100%osan.

Valahogy az emberek akinek nincs ilyen problemaja nem tudja elfogadni hogy masnak ilyen baja lehet... Bar eddig csak talalgatas volt hogy etel allergia, meg ez sem biztos.

2020. dec. 12. 12:42
 5/6 anonim ***** válasza:
#2: attól, hogy neked nem szimpatikus az orvosod, még mindig megbízhatóbb ezen a téren, mint a GYK-n írogató hülyegyerekek, vagy kazánkovács józsibácsik, műkörmös jucikák....
2020. dec. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oke, de jonideje csak talalgatas van, "hat nem tudom, menjen el ide vagy oda" ...

Gondoltam hatha van aki jart mar hasonlo cipoben es tud segiteni, lehet az kazankovacs vagy verpistike...

2020. dec. 12. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!