Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt mar bőr alatti pattanása...

Hankokik kérdése:

Volt mar bőr alatti pattanása ,mit csinaljak? Kb .1 napja jött ki es így felvan duzzadva körülötte. (Volt mar ilyen regebben csak akkor elmentem a borgyogyaszhoz es elkuldott a sebeszetre de most valami mas megoldast keresnek ra)

Figyelt kérdés
(Persze nem nyomkodom max gyulladascsokkentovel kenem)
2020. dec. 12. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Varni kell. Vagy visszahuzodik, vagy addig erlelodik, hogy vegul lesz rajta egy nyilas, es ki tud urulni. De addig a nyomkodas csak ront a dolgon. Nemiszerven volt nekem eltomodott faggyumirigy, ket honap mulva szinte szetrobbant.
2020. dec. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A tetran kenőcs segitene felgyorsitani ?
2020. dec. 13. 05:55
 3/3 apababa ***** válasza:
Én a borsavas vazelinre esküszöm. Bekened erőssen és leragasztod, 24 óránként csere. 2-3 nap alatt eltünik nyom nélkül. Patikában vény nélkúl adják, 5dkg böven elég.
2021. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!