Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van olyan ember akit hiv...

Van olyan ember akit hiv fertőzés ellen kezelnek vagy aid-s ellen???

Figyelt kérdés
olyan emberekre vagyok kiváncsi akik aids ellen kezelnek például növekedési hormonnal vagy más egyébbel????
2020. dec. 14. 17:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Biztosan van, de a HIV fertőzés, és az AIDS nem pont ugyanaz.

Egyébként miért vagy kíváncsi ilyen emberekre?

Talán, ha újra fogalmaznád a kérdést.

2020. dec. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Hivet nem szokas növekedési hormonnal kezelni. Ezt antiretrovirussal kezelik.
2020. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
aha akkor mivel szokták a növekedési hormont kezelni??
2020. dec. 14. 20:03
 4/31 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk, a szomatropin hormon(STH)serkenti a porcsejtek osztódását,a csontok hosszúsági és szélességi növekedését, az elcsontosodást, a fehérjék vázizomba épülését, az izomhipertrofiát, serkenti a zsírbontást, növeli a vércukorszint.


"aha akkor mivel szokták a növekedési hormont kezelni?"

A szomatropin hormont semmivel sem kezelik.


A fent említett hatását figyelembe véve a hiányát viszont pótolják, akár gyermek, akár felnőtkorban.

Ennek nincs köze a HIV-hez, vagy az AIDS-hez, mert nem gyógyítja a humán immundeficiencia-vírus okozta fertőzést.

2020. dec. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
szomatotropin*
2020. dec. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Bocs, átírt a telóm!
2020. dec. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
igen igen tudom de sokszor felírják az orvosok a szomatropint különböző betegségekre szeretnék én is olyant szurni mivel a n=ovekedési hormon jobb életformát szexuális vágyat a traumák ellen nagyon jó szerinted hol és mennyi pénz lenne??? Kérlek válaszolj??
2020. dec. 14. 21:58
 8/31 anonim ***** válasza:

Csak részleges információid vannak a hormonról, nem csodaszer. Amennyiben nincs hiánybetegséged nem írja fel az orvos.

A jó alvással, és a helyes táplálkozással hozzájárulsz a megfelelő hormonszint termeléséhez. Tehát ezt egyél: tej, joghurt, kefir, sajt, csirkehús, marha, borsó, bab,tengeri hal,, gabonafélék (hajdina, rizs, zabpehely), tojás. Próbálj rendesen pihenni, mivel a hormon termelődése az éjszakai alvás után kb. egy órával fokozódik.

2020. dec. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Igen igen ezeket tudom de érdekes módon régen éjjel sosem aludtam és hideg vízben zuhanyoztam teljesen sivany vekoby voltam sőt sportos egyben es M éjjel elalszom már kb egy éve teljesen elhiztam stb
2020. dec. 14. 22:37
 10/31 anonim ***** válasza:

A növekedési hormon nem jatekszer. Csak szakorvos irhatja fel, ha szukseges. Keresre nem fogjak.


Legalisan nem fogsz tudni szerezni, most mondom.

2020. dec. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!