Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen tapasztalatok vannak a...

Andy 07 kérdése:

Milyen tapasztalatok vannak a karpal akut krémmel kapcsolatban?Voltak mellék hatások?Hatásos egyáltalán?

Figyelt kérdés

2020. dec. 15. 21:13
 1/1 anonim válasza:
100%

Nagyon fájnak az ízületeim, az orvosok nem tudják megmondani a hátterét. Vettem ilyet, ma használtam először. Erős, kissé gyógynövényes illata van, első bekenésre hatásosnak tűnt, tompította a fájdalmat, de csak 2-3 órára.

Tüneti kezelésre jó lehet, nem is ígér többet amúgy ennél. Mellékhatást nem tapasztaltam, nem csípett, nem pirult be a bőr. Hosszabb távról még én sem tudok nyilatkozni.

Ha ízületi bántalmaid vannak és számítógéppel dolgozol, ajánlom a csuklótámaszt és a "gyógyegeret" (vertikális egér), nekem ezek is sokat segítenek.

2021. dec. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!