Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha heti kb. 3-4 naponta fáj a...

Ha heti kb. 3-4 naponta fáj a fejem, szédülök, háziorvoshoz forduljak? Tudok kérni koponya CT vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Többször is észrevettem, hogy egyes tevékenységek közben elszédülök, a tünetek már kb. 1 hónapja megvannak rendszertelenül. Nem tartottam eddig fontosnak, hogy elmenjek vele az orvoshoz, de félek, hogy súlyos következmények alakulnak ki a jövőben. Mostanában stresszesebbnek érzem magam, előtte ilyen nem volt.

2020. dec. 15. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Haziorvos, o majd ad beutalot neurologiara, ahol elrendelhetik a Ct-t. Ha gyorsabb akarsz lenni, akkor magan neurologian kezdj, o is be tud utalni allami ct-re, vagy ahova kell, ha ugy kered. Nalunk csak a neurora bejutni jelenleg 3-4 honap, es akkor hol vannak meg a tovabbi vizsgalatok, amikre szinten varni kell. De vervetelre, es ful-orr-gegeszetre is erdemes elmenni, lehet a fuleddel van valami, az is okozhat szedulest, fejfajast. Illetve lehet szimplan csak asvanyi anyag hianyod van, az is okozhat ilyesmiket, ez a vevetelbol kiderul.
2020. dec. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Szia! Csak szédülés van? Más egyéb nincs?

Nekem is volt nemrég szédülés (egésznapos) erős szívdobogás , fejfájás.

Elvitt a mentő mert bepánikoltam ezek miatt és kiderült hogy minden rendben, aztmondták menjek el orvoshoz szorongással. Elkezdtem szedni magnéziumot és lám.. minden elmúlt.

Remélem neked is csak valami hasonló,de mindenképp keress fel orvost mert a szédülés sosem normális dolog. Jobbulást!

2020. dec. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2, neked mennyi idő alatt múlt el a magnéziumtól?
2020. dec. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb 2 hét..addigra valamennyit felszedett a szervezetem.
2020. dec. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 7pettyi válasza:
Érdemes volna vérnyomást is megnézni, főként, hogy a megnövekedett stresszt is írtad. A szédülést az is okozhatja. A házi doki is biztosan fogja kérdezni, mérni. Ha magasabb, akkor még vérnyomásnaplót is ad. Azon kívül más betegség is lehet.
2021. jan. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!