Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kb 3 hete feszitve fáj a...

Kb 3 hete feszitve fáj a gyomrom de eszek rendesen voltam orvosnál felirt nekem savlekötöt azt fontos megemliteni hogy nekem volt már helicobacter fertőzésem 3 éve mi lehet ez? ugye nem gyomorrák?

Figyelt kérdés

2020. dec. 16. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt csak egy gyomortükrözéssel lehet megállapítani.
2020. dec. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mért lenne gyomorrák? Megjegyzem, a savlekötő is nagy marhaság, mert a tüneteket soha nem a túl sok, vagy túl erős gyomorsav okozza, hanem a kevés, illetve gyenge. Egy egészséges gyomornak 1,2 pH a kémhatása! Igen erősen savas. Ez a kémhatás húzza össze a nyelőcső zárógyűrűjét, illetve a patkóbél szájadékát. Próbáld meg az Iberogast, és/vagy emésztőenzim szedését. Állj le z étolajokkal, és zsírral főtt kaját egyél, hogy megtámogasd az epe működését.
2020. dec. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én bizony szoktam érezni a túl sok savat ahogy áramlik fel, olyankor mindig Aliennek érzem magam aki a nyálával mindent szétmar, a Savlekötő bevétele után a tünet elmúlik , gondolom nem csak viccből van ez a gyògyszer , hogy felesleges lenne.
2020. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!